Naujienos

Paraiškas gauti NKŽ teikite iki liepos 16 d.

2023 22 birželio

Dėmesio, mieli „eTwinning“ bendruomenės nariai,

jau galite teikti paraiškas nacionalinių kokybės ženkleliams gauti. Paraiškas Lietuvos „eTwinning“ nacionalinei paramos organizacijai pateikti galima iki 2023 m. liepos 16 d. 

Konkurso nuostatai.

Paraišką nacionaliniam kokybės ženkleliui galima teikti 2022–2023 m. mokslo metais įgyvendintam projektui, kuris yra įgyvendintas arba baigiamas įgyvendinti. Kaip įprasta, „eTwinning“ platformos vartotojai gali parengti ir pateikti paraiškos formą „eTwinning Live“ skirtuke „Projektas“. Paraišką galima pildyti lietuvių kalba. Paraiškas vertins nacionalinės paramos organizacijos išorės ekspertai.

Daugiau apie nacionalinius kokybės ženklelius: eTwinning National Quality Label

Nacionalinė „eTwinning“ paramos organizacija rekomenduoja kritiškai įsivertinti, kuriam projektui teikti paraišką. Taip pat informuojame, kad terminai skirtingose šalyse gali šiek tiek skirtis (varijuoti gegužės–liepos mėn.).

Primename, kad nuo pernai vienas mokytojas gali pateikti NKŽ paraiškas ne daugiau kaip už keturis projektus. Jei pateikta daugiau nei 4 paraiškos, kitos paraiškos yra nevertinamos. Taip pat galima teikti tik tarptautinių projektų paraiškas (nacionaliniai ir tarpmokykliniai projektai vertinami nebus).

Apie tai plačiau rasti galite: https://www.etwinning.lt/naujove-4-nkz-vienam-mokytojui/

Pateikus paraiškas po numatyto termino, bus galimybė gauti nacionalinį kokybės ženklelį, tačiau šie projektai negalės pretenduoti gauti europinio kokybės ženklelio 2023 metais, tačiau galės pretenduoti į kitų metų europinį kokybės ženklelį ir „eTwinning“ prizą.

 

Metodinė medžiaga, kuri gali būti naudinga:

 

Naujienų kategorijos

Žymos