Naujienos

Nacionalinių kokybės ženklelių paraiškų laukiame iki 2022 m. birželio 30 d.

2022 22 balandžio

Šiemet keičiasi nacionalinių kokybės ženklelių teikimo terminas. Paraiškas Lietuvos „eTwinning“ nacionalinei paramos organizacijai pateikti galima iki 2022 m. birželio 30 d.

Paraišką nacionaliniam kokybės ženkleliui galima teigti 2021–2022 m. mokslo metais įgyvendintam projektui, kuris yra įgyvendintas arba baigiamas įgyvendinti. Kaip įprasta, „eTwinning“ platformos vartotojai gali parengti ir pateikti paraiškos formą „eTwinning Live“ skirtuke „Projektas“. Paraiškas vertins nacionalinės paramos organizacijos išorės ekspertai.

Daugiau apie nacionalinius kokybės ženklelius: eTwinning National Quality Label

Trumpesnis terminas yra susijęs su 2022 m. gegužės mėn. numatytu platformų „School Education Gateway“ ir „eTwinning“ sujungimu į „European School Education Platform“ (liet. Europos mokyklų švietimo platformą).

Apie tai plačiau rasti galite: https://www.etwinning.lt/svarbi-informacija-del-etwinning-ir-european-school-education-platform-sujungimo/

eTwinning nacionalinė paramos organizacija rekomenduoja kritiškai įsivertinti, kuriam projektui teikti paraišką. Taip pat informuojame, kad terminai skirtingose šalyse gali šiek tiek skirtis (varijuoti gegužės–liepos mėn.).

Primename, kad vienas mokytojas gali pateikti NKŽ paraiškas ne daugiau kaip už keturis projektus. Jei pateikta daugiau nei 4 paraiškos, kitos paraiškos yra nevertinamos.

Apie tai plačiau rasti galite: https://www.etwinning.lt/naujove-4-nkz-vienam-mokytojui/

Pateikus paraiškas po numatyto termino, bus galimybė gauti nacionalinį kokybės ženklelį, tačiau šie projektai negalės pretenduoti gauti europinio kokybės ženklelio 2022 metais, tačiau galės pretenduoti į kitų metų europinį kokybės ženklelį ir „eTwinning“ prizą.

Metodinė medžiaga:

Naujienų kategorijos

Žymos