Naujienos

Vasara palydėta kasmetiniais „eTwinning“ apdovanojimais

2022-08-29

Tradiciniais kasmetiniais „eTwinning“ apdovanojimais Vilniuje programos bendruomenė atsisveikino su vasara ir pasiruošė žengimui į naujus mokslo metus. Į apdovanojimų šventę Vilniuje buvo pakviesti 200 mokyklos vadovų, mokytojų ir kitų švietimo įstaigų darbuotojų, dalyvaujančių programoje „eTwinning“. Apdovanojimuose išdalinti Nacionaliniai kokybės ženkleliai ir paskelbti konkurso „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2022“ nugalėtojai.

Šventiškai nusiteikusios mokytojos ir mokytojai sveikino vieni kitus, džiaugėsi gautais apdovanojimais, džiaugėsi susitikę savo kolegas bei pažįstamus. Susirinkusiems į renginį pranešimą „Įvaldytos ir laukiančios supergalios“ skaitė vidinės komunikacijos ekspertė, knygos „Organizacija, kuri susikalba“ bendraautorė Giedrė Simanauskaitė. Apdovanojimų dieną netrūko ir netikėtų susitikimų – renginio vedėjas Ignas Andriukevičius ant scenos atpažino savo auklėtoją iš Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos Jovitą Žilinskienę.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos vyriausioji specialistė Vilma Ferrari, sakiusi sveikinimo kalbą šventėms dalyvėms ir dalyviams, nustebino daugelį prisipažinusi, kad būtent ji prieš 17 metų viena pirmųjų susipažino su tuo metu visiškai nauja programa „eTwinning“ ir rengė gaires, kaip programa bus įgyvendinta Lietuvoje. Anot ministerijos atstovės, ji negalėjo net įsivaizduoti, kad po 17 metų programa bus pasiekusi tokių sėkmingų rezultatų ir įtraukusi tiek motyvuotų, žingeidžių ir atsidavusių savo darbui mokytojų.

Šiemet iš 622 pateiktų paraiškų teigiamai įvertintos 508 Nacionalinio kokybės ženklelio (NKŽ) paraiškos. Tai rekordinis skaičius Lietuvoje per 17 programos gyvavimo metų! Didžiausią NKŽ skaičių  pelnė Alytaus, Kauno ir Šiaulių regiono ugdymo įstaigų pedagogai.

Nacionaliniame geriausio „eTwinning” projekto konkurse laimėtojais paskelbti 16 projektų ir juos kūrusių mokytojų.  Dėl šio apdovanojimo varžėsi tie projektai, kurie yra pelnę NKŽ ir paraiškas teikė nuo pernai metų liepos 16 d. iki šių metų birželio 30 d. Apdovanojimai įteikti keturiose skirtingose mokinių amžiaus kategorijose bei papildomose kategorijose: „eTwinning“ metų tema „Mūsų ateitis – gražu, tvaru, įtrauku: mokyklos ir naujasis europinis bauhauzas, metų debiutas, programų „eTwinning“ ir „Erasmus+“ sinergija, „eTwinning“ ambasadorių projektai.

Šiuose sąrašuose galite peržiūrėti NKŽ laimėtojus ir nacionalinio konkurso laimėtojus:

Nepakartojamas šventės akimirkas įamžino fotografas Gediminas Gražys:

Naujienų kategorijos

Žymos