Naujienos

Teikite paraiškas dalyvauti seminare „Medijų raštingumo mokymo svarba ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme“

2021 7 rugsėjo

Kviečiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogus teikti paraiškas ir 2021 m. rugsėjo 29-spalio 1 d. dalyvauti programos „eTwinning“ tarptautiniame virtualiame profesinio tobulinimosi seminare „Medijų raštingumo mokymo svarba ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme“ (angl. Media Literacy Education in Early Childhood Education and Care). Seminaras vyks anglų kalba. Seminarą organizuoja programos „eTwinning“ centrinė paramos tarnyba.

Su seminaro programa galite susipažinti šioje nuorodoje. (SVARBU: programoje nurodytas Europos centrinis laikas, seminaro pradžia Lietuvos laiku – 16 val.)

Dalyviai

Seminaras yra orientuotas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogus. Dalyviams iš Lietuvos yra skirtos 3 vietos.

Reikalavimai kandidatui

 • Turi būti Lietuvoje registruotos formalios arba neformalios švietimo organizacijos darbuotojas;
 • Turi būti užsiregistravęs programos „eTwinning“ portale www.etwinning.net;
 • Turi gerai mokėti seminaro darbo kalbą (ne žemesniu nei B2 lygiu pagal Europos kalbų aplanką http://eka.emokykla.lt/web/eka/44);
 • Turi atitikti seminaro tikslinę grupę – ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai.

Surinkus vienodą balų skaičių, prioritetas bus teikiamas kandidatams niekada nevykusiems į „eTwinning“ seminarą užsienyje ir/arba 2020/2021 m. nedalyvavusiems nei viename „eTwinning“ virtualiame tarptautiniame profesinio tobulinimosi seminare.

Paraiškų teikimo procedūra

 • Paraiškos teikiamos elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje http://paraiskos.smpf.lt.
 • Prieš teikdamas paraišką paraiškos teikėjas turi užsiregistruoti paraiškų teikimo sistemoje.
 • Prisijungęs prie sistemos paraiškos teikėjas turi pasirinkti mygtuką „Teikti paraišką“ ir pasirinkęs „eTwinning“ projektą paraiškos pildymui rinktis kvietimą „Medijų raštingumo mokymo svarba ikimokykliame ir priešmokykliame ugdyme“.
 • Pasirinkus kvietimą užpildyti visą paraiškos formą.
 • Paraišką galima pildyti ir redaguoti daug kartų išsaugant ją sistemoje. Pateikus paraišką jos redaguoti nebus galima.
 • Prieš pateikiant paraišką sistemoje, atsispausdinti, pasirašyti (reikalingi paraiškos teikėjo ir jo atstovaujamos organizacijos vadovo parašai) ir nuskenavus prisegti skenuotą ir pasirašytą paraišką prie elektroninės paraiškos.
 • Bus vertinamos tik tos paraiškos, kurios bus laiku pateiktos elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje. Paštu siųsti dokumentų nereikia.

Paraiškos gali būti teikiamos iki 2021 m. rugsėjo 13 d. 12:00 val.

Dalyvių atranka

Paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į pateiktą informaciją apie kandidato motyvaciją bei atitikimą keliamiems reikalavimams.

Dalyviai apie rezultatus bus informuoti paraiškoje nurodytu el. pašto adresu iki š. m. rugsėjo 20 d.

Atrinkti dalyviai po seminaro Švietimo mainų paramos fondui turės pateikti trumpą informaciją apie renginyje gautą informaciją, kuria bus dalinamasi su „eTwinning“ bendruomene.

Švietimo mainų paramos fondui pasiūlymai veiklos klausimais, juridinių ir fizinių asmenų, įskaitant paraiškų teikėjų ir dotacijų gavėjų, pasiūlymai ir atsiliepimai, apeliacijos yra teikiamos vadovaujantis nustatyta tvarka. Daugiau informacijos rasite paspaudus šią nuorodą.

Kilus klausimų, maloniai kviečiame kreiptis el. paštu etwinning@smpf.lt arba tel. +370 6 8570762.

 

Naujienų kategorijos

Žymos