Naujienos

Teikite paraiškas dalyvauti seminare „Gerovė mokykloje“ (prancūzų kalba)

2021 29 lapkričio

Kviečiame prancūzų kalba kalbančius pedagogus teikti paraiškas dėl dalyvavimo programos „eTwinning“ tarptautiniame virtualiame profesinio tobulinimosi 4 dalių seminare „Gerovė mokykloje“, kurį organizuoja Prancūzijos Nacionalinė „eTwinning“ paramos organizacija.

Seminaras vyks prancūzų kalba 2021 m. sausio 21 d./24 d./28 d. ir vasario 2 d. Tai keturių virtualių susitikimų seminaras, kurio kiekvieno trukmė po 2 valandas, planuojamas susitikimų laikas – 17:30-19:30 Lietuvos laiku (programa prisegama).

Dalyviai. Seminaras yra orientuotas į vidurinio ugdymo mokytojus, kurie moko 11-18 m. amžiaus mokinius. Dalyvauti kviečiami ir profesinio ugdymo mokytojai. Dalyviams iš Lietuvos yra skirtos 2 vietos.

Reikalavimai kandidatui

 • Turi būti Lietuvoje registruotos formalios arba neformalios švietimo organizacijos darbuotojas;
 • Turi būti užsiregistravęs programos „eTwinning“ portale net;
 • Turi gerai mokėti prancūzų kalbą (ne žemesniu nei B2 lygiu pagal Europos kalbų aplanką http://eka.emokykla.lt/web/eka/44);
 • Turi atitikti seminaro tikslinę grupę – vidurinio ugdymo mokytojas, mokantis 11-18 m. amžiaus mokinius.

Surinkus vienodą balų skaičių, prioritetas bus teikiamas kandidatams niekada nevykusiems į „eTwinning“ seminarą užsienyje ir/arba 2020/2021 m. nedalyvavusiems nei viename „eTwinning“ virtualiame tarptautiniame profesinio tobulinimosi seminare.

Paraiškų teikimo procedūra

 • Paraiškos teikiamos elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje http://paraiskos.smpf.lt.
 • Prieš teikdamas paraišką paraiškos teikėjas turi užsiregistruoti paraiškų teikimo sistemoje.
 • Prisijungęs prie sistemos paraiškos teikėjas turi pasirinkti mygtuką „Teikti paraišką“ ir pasirinkęs „eTwinning“ projektą paraiškos pildymui rinktis kvietimą „Projekto „eTwinning“ kvietimo tarptautinis online seminaras „Gerovė mokykloje“ (Prancūzija)“.
 • Pasirinkus kvietimą užpildyti visą paraiškos formą.
 • Paraišką galima pildyti ir redaguoti daug kartų išsaugant ją sistemoje. Pateikus paraišką jos redaguoti nebus galima.
 • Prieš pateikiant paraišką sistemoje, atsispausdinti, pasirašyti (reikalingi paraiškos teikėjo ir jo atstovaujamos organizacijos vadovo parašai) ir nuskenavus prisegti skenuotą ir pasirašytą paraišką prie elektroninės paraiškos.
 • Bus vertinamos tik tos paraiškos, kurios bus laiku pateiktos elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje. Paštu siųsti dokumentų nereikia.

Paraiškos gali būti teikiamos iki 2021 m. gruodžio 7 d. 12:00 val.

Dalyvių atranka

Paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į pateiktą informaciją apie kandidato motyvaciją bei atitikimą keliamiems reikalavimams.

Dalyviai apie rezultatus bus informuoti paraiškoje nurodytu el. pašto adresu iki gruodžio 21 d.

Atrinkti dalyviai po seminaro Švietimo mainų paramos fondui turės pateikti trumpą informaciją apie renginyje gautą informaciją, kuria bus dalinamasi su „eTwinning“ bendruomene.

Švietimo mainų paramos fondui pasiūlymai veiklos klausimais, juridinių ir fizinių asmenų, įskaitant paraiškų teikėjų ir dotacijų gavėjų, pasiūlymai ir atsiliepimai, apeliacijos yra teikiamos vadovaujantis nustatyta tvarka. Daugiau informacijos rasite paspaudus šią nuorodą.

Kilus klausimų, maloniai kviečiame kreiptis el. paštu etwinning@smpf.lt arba tel. +370 6 8570762.

Nuotrauka – © Canva studio. 

Naujienų kategorijos

Žymos