Naujienos

Tarptautinis seminaras profesijų mokytojams apie „eTwinning“ ir „Erasmus+“ projektų sinergiją

2023-02-09

Kviečiame profesijų mokytojus kovo 1-3 d. dalyvauti „eTwinning“ tarptautiniame nuotoliniame seminare, kuris vyks anglų kalba.

Organizuojant šį renginį yra siekiama suburti profesinio mokymo sektoriaus kolegas iš visos Europos ir paskatinti bendradarbiauti, integruojant „eTwinning“ veiklas į „Erasmus+“ programos projektus. Pasitelkite „eTwinning“ internetinę platformą vykdydami dalį veiklų nuotoliniu būdu: čia galėsite nuolat bendrauti ir dalintis mintimis bei planais iki „Erasmus+“ mobilumų įgyvendinimo bei apibendrinti veiklas ir sukelti projekto rezultatus projektui pasibaigus. Skirtingomis IKT priemonėmis galite kurti dalį projekto veiklų bei rezultatų, kuriais čia ir dabar dalindamiesi su kolegomis užsienyje bei projekto mokiniais praturtinsite projekto kokybę ir paskatinsite bendradarbiavimą.

Seminare sužinosite, kokią pridėtinę vertę kuria „eTwinning“ ir į „Erasmus+“ programų integravimas, kaip galite pasiruošti „Erasmus+“ projektams dar prieš mobilumų vykdymą, išgirsite apie sėkmingas ir vertingas projektines patirtis bei turėsite puikią galimybę susirasti būsimų projektų įgyvendinimui užsienio partnerių! Susipažinkite su visa renginio programa prisegtuke.

Seminarą organizuoja programos „eTwinning“ centrinė paramos organizacija.

Registruotis į renginį galite iki vasario 19 d. šioje nuorodoje: https://eu.eventscloud.com/pdw-ivet-2023.

Jeigu dar nesate „eTwinning“ bendruomenės narys, iki vasario 19 d. turite užsiregistruoti ir „eTwinning“ platformoje https://school-education.ec.europa.eu/.

Registracijos į renginį patvirtinimą – el. laišką iš renginio organizatorių – gausite vasario 27 d.

Norint dalyvauti seminare, reikia gerai mokėti anglų kalbą bei galėti dalyvauti seminare visas renginio dienas, turint tinkamas priemones komunikavimui nuotoliniu būdu (vaizdo kamerą, mikrofoną).

Maloniai lauksime Jūsų!

Kilus klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu etwinning@smpf.lt.

 

 

Naujienų kategorijos

Žymos