Naujienos

Tarptautinis seminaras „Medijos mūsų aplinkoje. Tarptautiniai projektai jūsų mokykloje ir darželyje“

2021 22 rugsėjo

Kviečiame ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogus teikti paraiškas ir 2021 m. lapkričio 11-12 d. dalyvauti programos „eTwinning“ tarptautiniame virtualiame profesinio tobulinimosi seminare „Medijos mūsų aplinkoje. Tarptautiniai projektai jūsų mokykloje ir darželyje“ (angl. Media around us. International projects in your school and kindergarten“). Seminarą organizuoja Estijos Nacionalinė „eTwinning“ paramos organizacija.

Su seminaro programa galite susipažinti šioje nuorodoje. Seminaras vyks anglų kalba, 16-19 val. Zoom platformoje.

Dalyviai

Seminaras yra orientuotas į ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogus, švietimo darbuotojus, dirbančius su 5-10 metų vaikais mokyklose ar darželiuose, kurie tik neseniai prisijungė prie „eTwinning“ programos ir norėtų įgyti žinių bei patirties, kaip sėkmingai kurti tarptautinius projektus „eTwinning“ programos pagalba. Tai puiki galimybė užmegzti kontaktus su dalyviais iš Latvijos, Estijos ir Suomijos bei pradėti kurti bendrus projektus!

Dalyviams iš Lietuvos yra skirtos 6 vietos.

Reikalavimai kandidatui

 • Turi būti Lietuvoje registruotos formalios arba neformalios švietimo organizacijos darbuotojas;
 • Turi būti užsiregistravęs programos „eTwinning“ portale etwinning.net;
 • Turi gerai mokėti seminaro darbo kalbą (ne žemesniu nei B2 lygiu pagal Europos kalbų aplanką http://eka.emokykla.lt/web/eka/44);
 • Turi atitikti seminaro tikslinę grupę – ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogai, švietimo darbuotojai, dirbantys su 5-10 metų vaikais mokyklose ar darželiuose.

Surinkus vienodą balų skaičių, prioritetas bus teikiamas kandidatams niekada nevykusiems į „eTwinning“ seminarą užsienyje ir/arba 2020/2021 m. nedalyvavusiems nei viename „eTwinning“ virtualiame tarptautiniame profesinio tobulinimosi seminare.

Paraiškų teikimo procedūra

 • Paraiškos teikiamos elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje http://paraiskos.smpf.lt.
 • Prieš teikdamas paraišką paraiškos teikėjas turi užsiregistruoti paraiškų teikimo sistemoje.
 • Prisijungęs prie sistemos paraiškos teikėjas turi pasirinkti mygtuką „Teikti paraišką“ ir pasirinkęs „eTwinning“ projektą paraiškos pildymui rinktis kvietimą „Medijos mūsų aplinkoje. Tarptautiniai projektai mokyklose ir darželiuose“.
 • Pasirinkus kvietimą užpildyti visą paraiškos formą.
 • Paraišką galima pildyti ir redaguoti daug kartų išsaugant ją sistemoje. Pateikus paraišką jos redaguoti nebus galima.
 • Prieš pateikiant paraišką sistemoje, atsispausdinti, pasirašyti (reikalingi paraiškos teikėjo ir jo atstovaujamos organizacijos vadovo parašai) ir nuskenavus prisegti skenuotą ir pasirašytą paraišką prie elektroninės paraiškos.
 • Bus vertinamos tik tos paraiškos, kurios bus laiku pateiktos elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje. Paštu siųsti dokumentų nereikia.

Paraiškos gali būti teikiamos iki 2021 m. spalio 6 d. 12:00 val.

Dalyvių atranka

Paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į pateiktą informaciją apie kandidato motyvaciją bei atitikimą keliamiems reikalavimams.

Dalyviai apie rezultatus bus informuoti paraiškoje nurodytu el. pašto adresu iki š. m. spalio 20 d.

Atrinkti dalyviai po seminaro Švietimo mainų paramos fondui turės pateikti trumpą informaciją apie renginyje gautą informaciją, kuria bus dalinamasi su „eTwinning“ bendruomene.

Švietimo mainų paramos fondui pasiūlymai veiklos klausimais, juridinių ir fizinių asmenų, įskaitant paraiškų teikėjų ir dotacijų gavėjų, pasiūlymai ir atsiliepimai, apeliacijos yra teikiamos vadovaujantis nustatyta tvarka. Daugiau informacijos rasite paspaudus šią nuorodą.

Kilus klausimų, maloniai kviečiame kreiptis el. paštu etwinning@smpf.lt arba tel. +370 6 8570762.

 

Naujienų kategorijos

Žymos