Naujienos

Stebėkite „eTwinning“ mokyklų internetinę konferenciją!

2024-05-29

Šiandien prasideda „eTwinning“ mokyklų internetinė konferencija „Mokiniai „eTwinning“ mokyklose yra pokyčių agentai“, kuri vyks ateinančias tris dienas – gegužės 29–31 d. Šiandienos programa bus transliuojama ir atvira visiems šioje nuorodoje: Online Conference for eTwinning Schools 2024 (eventscloud.com). Gegužės 30-31 d. programa skirta atrinktiems ir užsiregistravusiems mokytojams.

Šių metų konferencijoje pagrindinis dėmesys skiriamas mokinių kaip švietimo pokyčių iniciatorių sampratai.

Bus tiriama, kaip mokinių įgalinimas ne tik pagerina jų gerovę, bet ir pagerina bendrą mūsų švietimo bendruomenių kokybę.

„eTwinning“ mokyklos, žinomos dėl savo įsipareigojimo teikti pirmenybę mokinių iniciatyvai. Pagrindinis „eTwinning“ mokyklos misijos elementas yra padėti mokiniams tapti pagrindiniais savo mokymosi kelio veikėjais. Konferencijos metu dalyviai gali tikėtis įžvalgų apie mokinių įsitraukimą ir gerovę. Sesijose bus aptariamos strategijos ir iniciatyvos, kuriomis siekiama skatinti mokinių įgalinimą, kartu su praktiniais pavyzdžiais, demonstruojančiais mokinių iniciatyvos integravimą į mokyklos kultūrą.

Išnagrinėkime naujas idėjas, dalinkimės gerąja patirtimi ir dirbkime ateities link, kai mokymasis yra transformuojanti patirtis kiekvienam mokiniui.

Prisijunkite prie tiesioginės šios dienos renginio transliacijos  Online Conference for eTwinning Schools 2024 (eventscloud.com).

Asociatyvi nuotrauka: www.pexels.com

Naujienų kategorijos

Žymos