fbpx

Naujienos

Startuoja „eTwinning savaitės Lietuvoje 2011“

2011 spalio 13

Įsibėgėjus naujiems mokslo metams, eTwinning programa taip pat nesnaudžia! Norime Jus pakviesti sudalyvauti „eTwinning savaitės Lietuvoje 2011“ veiklose:

 

 


Kasmetinis „Geriausios eTwinning mokyklos 2011“ konkursas.
2011m. eTwinning projektus vykdžiusios/vykdančios mokyklos, kurioms už projektą suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis, kviečiamos aprašyti savo vykdytą/vykdomą projektą ir iki spalio 27 dienos internetu teikti paraiškas konkursui. Šešiems finalistams bus įteikti nešiojami kompiuteriai ir jie bus pakviesti dalyvauti Europos eTwinning Apdovanojimų teikimo ceremonijoje 2012 metų kovo 29 – 31d. Berlyne! [skaityti konkurso nuostatus] [atsisiųsti konkurso paraišką].

 


Tarptautinė mokinių stovykla Latvijoje „Baltų kalbos eTwinning projekte“.
Aktyvios eTwinning mokinių komandos (11-15m. amžiaus), š.m. spalio 24-25d. kviečiamos dalyvauti Latvijos-Lietuvos mokinių stovykloje, kurios tikslas – atrasti panašumų tarp lietuvių ir latvių kalbų ir mokytis bendrauti kaimynų kalba. Bus atrinktos 4 mokyklos (iš viso 14 mokinių ir 4 juos lydintys mokytojai). [skaityti daugiau informacijos apie konkursą] [programa] [atsisiųsti konkurso paraišką].


Konkursas „Pasodink eTwinning medį“. Visos mokyklos, prisijungusios prie eTwinning programos kviečiamos spalio mėnesį „pasodinti“ eTwinning medį, kaip draugystės ir bendradarbiavimo simbolį. [skaityti konkurso nuostatus] [atsisiųsti konkurso paraišką].

 

 

 

Daugiau informacijos apie Europoje vykstančius eTwinning savaičių renginius rasite adresu: www.etwinning.net.

Konkursų terminai trumpi, todėl paskubėkite pildyti paraiškas, kad vėliau galėtumėte kartu su savo mokinais pasimėgauti savo darbo vaisiais!