Naujienos

Startavo „Programos „eTwinning“ savaitės 2021“!

2021-09-06
Programa „eTwinning“ džiaugiasi galėdama paskelbti pradžią kampanijai „eTwinning“ savaitės 2021 šių metų tema „Medijų raštingumas ir dezinformacija“. Kampanija vyksta nuo rugsėjo 1-os iki spalio 28-os dienos.

Kampanijos tikslas – suteikti programos „eTwinning“ dalyviams galimybę pasinaudoti parama pradedant kurti savo kokybiškus „eTwinning“ projektus metų tema bei profesionaliai tobulėti.

Novatorišką projektą jums padės sukurti įvairūs internetiniai renginiai, pavyzdžiui: ekspertų pranešimai, projektų mugės ir gerosios patirties mainų sesijos. Be to, jie suteiks jums profesinių žinių apie pedagogines metodikas, susijusias su medijų raštingumu bei dezinformacija.

Keletas iniciatyvų, kurios vyksta šios kampanijos metu:

  • Paramos projektas

Paramos projektas – tai iniciatyva, skirta tiems programos „eTwinning“ dalyviams, kurie nori kurti savo projektus šių metų tema, bet jaučia, kad jiems reikia truputį pagalbos. Iš patyrusių programos „eTwinning“ dalyvių atrinkome vadovus, kurie pasiruošę padėti jums ir pasidalyti savo patirtimi, kaip kurti unikalius, kokybiškus projektus.

Dalyviai bus supažindinti su kampanija ir gaus patarimų, kaip pradėti naują, kokybišką projektą apie medijų raštingumą. Norėtumėte tapti dalyviu? Užsiregistruokite čia.

  • Internetiniai seminarai

Internetiniai seminarai – tai tiesioginio bendravimo sesijos, kurioms vadovauja ekspertai. Visi jie susiję su medijų raštingumo bei dezinformacijos tema. Vienas svarbesnių – internetinis seminaras su Komisijos nare Gabriel, Judit Polgar ir „eTwinning“ projektais apie šachmatus ugdymo procese.

  • Gerosios patirties sesijos

Turėsite galimybę dalyvauti dviejose gerosios patirties sesijose, kurių metu sėkmingų „eTwinning“ projektų atstovai pasidalys savo patarimais bei patirtimi apie tai, kaip sukurti kokybišką projektą.

Prisijunkite prie šių metų kampanijos čia!

Naujienų kategorijos

Žymos