Naujienos

Sportiškas 13-asis „eTwinning“ gimtadienis Pandėlio gimnazijoje

2018 liepos 10

Gegužės mėnesį kartu su Europos diena šventėmė ir ,,eTwinning“ programos gimtadienį. Paprastai gimtadieniai švenčiami su tortu ir fejerverkais, tačiau šiemet nutarėme švęsti kitaip. Rokiškio rajone šių metų šventės šūkis buvo ,,Keisk tortą į sportą“. Iššūkį priėmė net penkios  švietimo įstaigos: Pandėlio gimnazija, Pandėlio pradinė mokykla, Panemunėlio pagrindinė mokykla,  Rokiškio lopšeliai-darželiai ,,Varpelis" ir „Pumpurėlis“. Nutarta buvo linksmintis ir sportuoti, nes vaikai turi augti sveiki. Taip gimė renginio idėja ,,Keisk tortą į sportą“.

 ,,eTwinning“ programai  šiais metais sukako 13 metų, todėl Pandėlio gimnazijoje aktyviausi dalyviai buvo  programos bendraamžiai. Pandėliečiai nutarė švęsti gimtadienį kartu, todėl į sporto salę, pasipuošę gimtadienio atributika ir ,,eTwinning“ programos  spalvomis, rinkosi Pandėlio gimnazijos  šeštokai su mokytoja Ala Krasauskiene ir septintokai su savo auklėtoja ir kūno kultūros mokytoja Rima Žėkiene,  Pandėlio pradinės antros klasės mokiniai su mokytoja Irena Veikšriene  ir trečios klasės mokiniai su mokytoja Renata Kiburiene.  Sporto šventės metu mažuosius dalyvius globojo  vyresni mokiniai.  Mokiniai darė mankštą, dalyvavo įvairiose  rūgtyse ir estafetėse. Renginio pabaigoje dalyviai buvo apdovanoti padėkomis bei medaliais. Renginio akimirkas galima pamatyti čia.

Puiki ,,eTwinning“  gimtadienio šventė sukvietė lopšelio-darželio „Varpelis“, „Saulės zuikutis", „Žiogelis", „Boružiukai", „Kiškučiai" ir „Pelėdžiukai" grupių vaikus ir auklėtojas Laimutę Lašienę, Nijolę Skukauskienę, Daivą Šarkauskienę, Rimutę Mateikienę ir Albiną Kasparienę į darželio kiemą. Švęsdami gimtadienį, vaikai tortą iškeitė į sportą ir bandė jėgas įvairiose estafetėse. Šventė suteikė vaikams daug džiugių akimirkų ir parodė, kad šventę galima švęsti ir kitaip.  Linksmos akimirkos darželyje čia.

Rokiškio lopšelio – darželio ,,Pelėdžiukų'' grupės vaikai su auklėtoja Vaiva Dage ir judesio korekcijos mokytoja Neringa Mikšėniene taip pat  prisijungė prie linksmos, nuotaikingos ir sportiškos ,,eTwinning“ gimtadienio šventės ,,Keisk tortą į sportą'' ir pasisėmė smagių emocijų. Šventės akimirkos čia.

Šiuo renginio įspūdžiais dalinamės su kitais programos dalyviais, norėdami pasakyti, kad ne visada reikia kurti sudėtingus ir ilgus projektus. Galima pasirinkti paprastas ir nesudėtingas, bet įvairias formas. Meskite iššūkį, ir visada atsiras, kas jį priims.

Tad  džiaugiamės savo projektu, mūsų šventė buvo įdomi ir neįprasta. Įsitikinome – gimtadienį galima švęsti aktyviai!

 Rekomenduojame ir Jums – keiskit tortą į sportą. Tai tikrai sveika ir smagu!

Mokinių atsiliepimai apie šventę:

Gabija, 7 klasė: ,,Man labai patiko šis puikiai suorganizuotas renginukas. Labiausiai patiko įvairios rungtys, kuriose galėjome išbandyti savo jėgas ir konkuruoti su mažesniais draugais. Ačiū už smagų renginuką“.

Goda 7 klasė: ,,Labai patiko renginys! Smagu jog gimtadienį šventėme sportuodami su pradinukais!“.

Domantas 7 klasė: ,,Renginys buvo įdomus , daug veiklos ir daug žmonių . Norėtųsi kažkada pakartoti.“

Mokytoja Larisa Tichonova, Pandėlio gimnazija:

,,Man labai patiko, kad visi dalyviai buvo aktyvūs, patiko, kad dalyvavo mokytojos. Džiaugiausi, kai vienas mažutis antrokas priėjo ir paspaudė man ranką. PATS 🙂 Buvo labai smagu“.

 

Larisa Tichonova, Pandėlio gimnazija

„eTwinning“ ambasadorė Panevėžio regione