Naujienos

Skelbiamas Nacionalinio kokybės ženklelio konkursas

2020-06-01

Lietuvoje programos „eTwinning“ Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ) teikiamas jau 14 metų mokytojams, sėkmingai įgyvendinantiems „eTwinning“ projektus. Iš viso per 14 metų šiuo ženkleliu yra apdovanotos 238 švietimo įstaigos ir 381 mokytojas.

Jeigu manote, kad jūsų „eTwinning“ projektas vertas pripažinimo, tuomet savo „eTwinning“ darbastalio skyreliui „Ženkleliai“ galite prašyti Nacionalinio kokybės ženklelio. Jeigu turite daugiau negu vieną projektą, vykdytą 2019-2020 mokslo metais, vertą NKŽ, atskirai užpildykite paraiškas kiekvienam iš jų.

SVARBU:
paraišką Nacionaliniam kokybės ženkleliui gauti už konkretų projektą galima pildyti tik vieną kartą per metus, todėl pildykite atidžiai.
100 geriausiais balais įvertintų projektų vykdytojų, pateikusių paraiškas iki š. m. liepos 15 d. ir gavusių Nacionalinius kokybės ženklelius, bus pakviesti į mokymų ir apdovanojimų renginį Vilniuje rugpjūčio pabaigoje. Prioritetas teikiamas geriausiais balais įvertintiems.

Visų projektų vykdytojų, pateikusių paraiškas iki š. m. liepos 15 d. ir gavusių NKŽ, projektai dalyvaus kasmetinio nacionalinio konkurso „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2020“ atrankoje. Konkurse nugalėjusių projektų dalyviai (projekte dalyvavę mokiniai ir mokytojas) bus kviečiami į mokinių stovyklą Lietuvoje (informacija apie planuojamą renginį bus tikslinama vėliau), o projektus įgyvendinę mokytojai bus kviečiami į tarptautinę „eTwinning“ konferenciją.*

Susipažinkite su konkurso nuostatais.

Reikalavimai Nacionaliniam kokybės ženkleliui teikiamam projektui:
• Projektas privalo turėti aiškius tikslus ir veiklų planą.
• Projektas turi būti užbaigtas arba būti paskutiniuose įgyvendinimo etapuose, t. y. paraiškos ženkleliui patiekimo metu aiškiai matomi projekto rezultatai.
• Paraišką teikiantis mokytojas turi būti reikšmingai prisidėjęs prie projekto įgyvendinimo (kokybės ženklelis teikiamas kiekvienam projekte dalyvavusiam mokytojui individualiai ir tik užpildžius paraišką).
• Turi būti matomi akivaizdūs bendradarbiavimo tarp mokyklų-partnerių įrodymai.
• Projekto rezultatai turi būti matomi viešai „TwinSpace“ erdvėje.

Konkurso rezultatai bus paskelbti nacionalinėje „eTwinning“ interneto svetainėje ne vėliau kaip iki 2020-09-30. Konkurso nugalėtojai taip pat bus informuojami el. paštu.

Iškilus klausimų, kreipkitės el. paštu etwinning@smpf.lt. Taip pat dėl paraiškos pildymo ir kokybinių kriterijų rekomenduojame konsultuotis su programos „eTwinning“ ambasadoriais. Jų kontaktus rasite čia.

* šiemet konferencija dėl COVID-19 pandemijos gali būti organizuojama nuotoliniu būdu.

Naujienų kategorijos

Žymos