Naujienos

Seminaro „Švietimą keičiantis skaitmeninis mokymasis“ dalyvių įspūdžiai iš Maltos

2019-06-05

Balandžio 4-7 d. apie 50 mokytojų ir švietimo atstovų iš 9 Europos šalių dalyvavo kontaktiniame seminare „Švietimą keičiantis skaitmeninis mokymasis“ Maltoje. Seminaro metu lektoriai ir dalyviai aptarė aktualias problemas, dalinosi patirtimi ir įžvalgomis. Didžiausias dėmesys mokymų metu buvo skirtas skaitmeniniam mokymuisi.  Seminare buvo pristatyti IKT įrankiai, kurie naudojami šiuolaikiniame skaitmeniniame mokymosi procese: Mentimeter, Wooclap, Flipgrid ir kiti. Šie įrankiai yra naudingi stebint mokinių pažangą, ugdant komandinio darbo kompetencijas, organizuojant inovatyvias pamokas.

Anglų kalbos mokytojai Monikai Staliūnienei daugiausiai gerų emocijų suteikė praktinis seminaras  „Digital Storytelling“ su Dr. Patrick Camilleri. „Sesijos metu lektorius sudomino mintimis apie ateities galimybes bei kaip mokymą paversti mokymusi. Šis lektorius leido tyrinėti ir patiems pabandyti praktikoje, kuriant video istorijas, jas įgarsinant, vėliau įsivardinant kokius gebėjimus panaudojome.“ – pasakojo M. Staliūnienė.

 

Daiva Malcienė džiaugėsi efektyviu komandiniu darbu seminare. „Tiesioginis bendravimas su kitu šalių mokytojais buvo ypač naudingas, nes derinant bendras veiklas ir bendradarbiaujant buvo galima susirasti labiausiai derančius bei atitinkančius interesus partnerius. Gyvas bendravimas, idėjų svarstymas ir bendrų veiklų ieškojimas suteikė galimybių dalintis su kitų šalių mokytojais profesine patirtimi, kuri buvo labai įdomi, dažnai negirdėta, o kartais stebinančiai panaši. Seminare sukurti bendri kelių šalių projektai yra realūs ir įgyvendinami, nes jie yra pagrįsti šalių partnerių tiesioginiu bendravimu, išsiaiškinant bendras galimybes.“ – savo patirtimi pasidalino Daiva Malcienė, anglų kalbos mokytoja.

Naujienų kategorijos

Žymos