Naujienos

Projektų apie demokratiją kūrimas ir kiti reikalai Briugėje

2024-04-22

Kovo pabaigoje į Briugę (Belgija) vyko vokiškai kalbantys programos „eTwinning“ mokytojai ir dalyvavo tarptautiniame seminare „Demokratinis dalyvavimas programoje „eTwinning“.

Iš Lietuvos dalyvauti seminare buvo atrinktos vokiečių kalbos mokytoja Lijana Vaitkuvienė iš Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos ir Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos vokiečių ir anglų kalbos mokytoja Inga Urbonienė.

Mokytoja Inga Urbonienė dalinosi, kad seminare sutiko daug bendraminčių ir kolegų iš kitų šalių, su kuriais jau kuria projektą arba kurs ateityje. „Kartu su Evelina Santesson (Švedija) užregistravome projektą „Alltags Deutsch“, per kurį organizuosime nuotolinį 7-tų klasių to paties vokiečių kalbos mokymosi lygio mokinių susitikimą, kur vaikai prisistatys vieni kitiems. Kartu kursime elektroninę knygą, pristatydami savo šalis.

Prie mūsų jungsis mokyklos iš Slovėnijos ir Belgijos“, – sėkmingais seminaro rezultatais pasidalino I. Urbonienė.

Kita lietuvė, vykusi į seminarą, Lina Vaitkuvienė džiaugėsi sužinojusi daugiau informacinių technologijų įrankių. Juos ketina panaudoti naujų mokymosi metodikų išbandymui, o tai turėtų paskatinti mokinių kūrybiškumą ir aktyvumą. Lina Vaitkuvienė taip pat susirado projekto partnerių ir nuo rugsėjo drauge įgyvendins 4 mėnesių projektą apie demokratijos principus švietimo srityje, pavadintą „Aš esu dėl savęs“. Mokytoja Lina nepamiršo ir savo mokinių. Ji tikisi, kad projekto įgyvendinimo procese jos mokiniams didės motyvacija mokytis vokiečių kalbos, susiras vokiškai klabančių draugų kitose šalyse, dalinsis sukaupta patirtimi, gerins komunikacinius įgūdžius, susipažins su kitų šalių kultūra.

Dalyvauti tokiuose seminaruose norėtumėte ir jūs?

Reguliariai skaitykite mūsų puslapio naujienas bei sekite mūsų paskyrą Facebook‘e.

Nuotraukomis pasidalino seminaro dalyvės.

Naujienų kategorijos

Žymos