Naujienos

Programos „eTwinning“ savaitės: Mano filmas „eTwinning“

2013 rugsėjo 26

Sukurkite vaizdo klipą apie tai, kodėl jums patinka programa „eTwinning“ ir galbūt laimėsite rinkinį „GoPro“.

Ar pasiruošę pradėti naujus mokslo metus? Nekantraudami laukiate, kai galėsite dirbti su mokyklomis partnerėmis iš visos Europos ir dalyvauti pačioje įdomiausioje pedagoginėje veikloje? Sveiki sugrįžę į programą „eTwinning“!

baneris

Šiais metais organizuojame specialią kampaniją „Mano filmas „eTwinning“.

Kampanijos tikslas – paraginti programos „eTwinning“ dalyvius sukurti 60-90 sekundžių trukmės vaizdo klipus. Galite naudotis mobiliuoju telefonu ar profesionalia kamera, bet svarbiausia – kūrybiškumas. Trijų geriausių vaizdo įrašų autoriai gaus puikius prizus!

Vaizdo klipo tema – kodėl jums patinka programa „eTwinning“. Žemiau pateikiame keletą idėjų, kurios padės jums suplanuoti savo vaizdo klipą.

Man patinka programa „eTwinning“, nes…

  • ji teigiamai veikia mano mokinius,
  • ji pakeitė mano mokymo metodus,
  • ji sustiprino mano profesinius įgūdžius/kompetencijas,
  • ji priartino IKT prie mano mokymo patirties.

Pasirinkite vieną iš siūlomų temų arba sugalvokite naują ir, remdamiesi ja, sukurkite 60-90 sekundžių trukmės vaizdo klipą. Vaizdo įrašai turėtų padėti reklamuoti programą „eTwinning“. Be to, nepamirškite įtraukti ir savo mokinius į visą procesą. Jei planuojate juos filmuoti, nepažeiskite privatumo taisyklių.

Jei jums reikia pagalbos kuriant vaizdo klipą, čia galite rasti medžiagos, kuri padės jums žengti pirmuosius žingsnius.

Kai būsite patenkinti sukurtu darbu, įkelkite jį į svetainę „YouTube“.
Kada vykdoma kampanija?

Kampaniją „Programos „eTwinning“ savaitės“ sudaro 3 etapai:

Etapas Nr. 1. Jau dabar planuokite, kurkite ir siųskite savo vaizdo klipą į svetainę „YouTube“.

Etapas Nr. 2. Spalio 7-ą pristatysime specialų kampanijos puslapį darbastalyje. Galėsite jame įterpti savo vaizdo klipą ir/arba balsuoti už sukurtus kitų programos „eTwinning“ dalyvių.

Etapas Nr. 3. Lapkričio 7-ą atjungsime galimybę įterpti vaizdo įrašus į kampanijos puslapį. Metas balsavimui! Visa programos „eTwinning“ bendruomenė turės vieną savaitę (iki lapkričio 14-os) balsuoti už vaizdo įrašus ir palaikyti mėgstamiausius. Bus išrinkta 10 labiausiai patikusių vaizdo įrašų, kuriuos peržiūrės Europos vertinimo komisija ir išrinks 3 geriausius klipus. Autoriai gaus po rinkinį „GoPro“.

Kūrybiškumas bus pats svarbiausias kriterijus, kuris nulems nugalėtojus. Tolesnė informacija bus skelbiama programos „eTwinning“ portale.

Smagaus filmavimo ir sėkmės!