fbpx

Naujienos

Programos „eTwinning“ savaitės 2018: mokytojai kviečiami džiaugtis gausiu Europos kultūros paveldu

2018 spalio 1

Šių metų programos „eTwinning“ savaičių kampanijos metu visi šios bendruomenės nariai raginami kurti projektus kultūros paveldo tema ir dalyvauti įvairiuose interaktyviuose renginiuose.

Programos „eTwinning“ savaitės pasiūlys dalyviams daug įvairios veiklos, skirtos kultūros paveldo temai. Internetiniai renginiai apims ekspertų pranešimus, projektų muges ir visos dienos internetinę konferenciją, kuri padės jums sukurti savo projektą.

Kampanija prasidės spalio 1-ą dieną, o pirmasis įžanginis internetinis seminaras bus organizuojamas spalio 2-ą dieną bendradarbiaujant su Europos istorijos namais. Kitas internetinis seminaras kultūros paveldo tema vyks spalio 4-ą dieną bendradarbiaujant su organizacija „Europeana“. Internetinės konferencijos, kuri vyks visą dieną, metu programos „eTwinning“ dalyviai turės galimybę pasimokyti iš geriausios programos „eTwinning“ ekspertų patirties bei pristatyti savo projekto idėjas kolegoms.

Kampanijos metu programos „eTwinning“ dalyviai galės naudotis specialiu partnerių paieškos forumu, kuriame mokytojai galės dalintis idėjomis ir užmegzti kontaktą su kitais dalyviais, kad galėtų sukurti savo projektus kultūros paveldo tema.

Jei turite idėją projektui kultūros paveldo tema ir norite dalyvauti kampanijoje „Programos „eTwinning“ savaitės“, pateikite savo projekto pasiūlymą iki spalio 25-os dienos ir nepamirškite jos pažymėti žyme #eTwForCulture.

Pasimatysime programos „eTwinning“ savaičių metu, kad kartu pasidžiaugtume Europos kultūros paveldu.