Naujienos

Pažintinis vizitas Prancūzijoje, skirtas mokyklų vadovams

2023-02-15

2023 m. birželio 13–16 d. Puatjė, Prancūzijoje, organizuojamas „Erasmus+“ pažintinis vizitas „Quality education and wellbeing at school: towards a caring school“. Seminarą organizuoja nacionalinė Prancūzijos „Erasmus+“ agentūra (pranc. „Agence Erasmus+ France“).

Šio pažintinio vizito metu daugiausiai dėmesio bus skiriama gerovės kūrimui mokykloje, kaip pagrindui, užtikrinančiam mokinių ir mokytojų sėkmę. Bus paliestos tokios temos kaip sveikata, mokyklos klimatas, kova su diskriminacija, mokinio vieta mokykloje bei klasėje (psichosocialinių įgūdžių ugdymas, tarpkultūriškumas, autonomija ir pan.).

Dalyviai turės galimybę pasidalinti tiek praktine, tiek ir švietimo politikos patirtimi su kolegomis iš Europos, įsitraukti į bendrus susitikimus ir dirbtuves, ieškoti bendrų „Erasmus+“ galimybių plėtoti idėjas, iš kurių galėtų gimti nauji tarptautiniai  „Erasmus+“ projektai.

Pažintinis vizitas skirtas bendrojo (pradinio, pagrindinio bei vidurinio) ugdymo įstaigų vadovams bei valdžios institucijų atstovams, atsakingiems už šiame vizite nurodytas temas. Dalyviai turi būti pasirengę pasidalinti patirtimi ir pristatyti priemones ar praktiką, taikomas įgyvendinant kokybišką ugdymą ir gerovę mokyklose jų šalyje.

Dalyviams iš Lietuvos yra skirtos 2 vietos.

Paraiškų pateikimo terminas sistemoje http://paraiskos.smpf.lt/ – 2023 m. balandžio 12 d. (imtinai).

Atrinktų kandidatų bus prašoma užpildyti anketą „SALTO Education and Training“ platformoje anglų kalba iki 2023 m. balandžio 24 d.

Nuoroda į renginio aprašymą anglų kalba: https://salto-et.net/events/show/FR01_0422_THO_2023

 

Daugiau informacijos:

Pažintinis vizitas Prancūzijoje, skirtas mokyklų vadovams

Naujienų kategorijos

Žymos