Naujienos

Pasitikite naujus mokslo metus dalyvaudami įvairiuose seminaruose

2020-09-02

Pasitikdamos naujus mokslo metus programos „eTwinning“ ambasadorės, parengė net keletą naudingų mokymų:

  • Rugpjūčio 24 d.  virtualus seminaras „eTwinning“ projektinė veikla – mokymasis bendradarbiaujant“, kurį ves ves Danguolė Vaitmonienė, programos „eTwinning“ ambasadorė Kauno ir Klaipėdos regionuose ir Ingrida Lekstutienė, programos „eTwinning“ ambasadorė Klaipėdos regione. Visa išsami informacija čia.
  • Rugpjūčio 24 ir 27 d. vyks 2 dalių seminaras „eTwinning“ projektinė veikla pamokoje“. Seminarą ves Vilija Sušinskienė, programos „eTwinning“ ambasadorė Alytaus ir Vilniaus regione, ir Dainora Lebedinskaja, Alytaus Dzūkijos mokyklos rusų kalbos mokytoja, programos „eTwinning“ mentorė. Visa informacija ir registracija čia.
  • Rugpjūčio 25 d. seminaras  Kaišiadoryse „Tarptautinių projektų „eTwinning“ įgyvendinimas pradiniame ugdyme“, kurį ves  Aurelija Dirginčienė, programos „eTwinning“ ambasadorės Šiaulių regione. Informacija ir registracija čia.
  • Rugsėjo 4 ir 18 d. vyks 2 dalių mišrus seminaras „eTwinning“ projektų rengimas ir įgyvendinimas“. Seminarą ves programos „eTwinning“ ambasadorės Šiaulių regione Aurelija Dirginčienė, Laura Bajoriūnė ir Edita Setkauskienė, programos „eTwinning“ ambasadorė Kauno regione. Informacija ir registracija čia.
  • Rugsėjo 11 d. vyks virtualus seminaras „eTwinning” sėkmingam tobulėjimui ir bendradarbiavimui“. Seminarą ves Ingrida Lekstutienė ir Danguolė Vaitmonienė, programos „eTwinning“ ambasadorės Klaipėdos regione. Informacija ir registracija čia.
  • Rugsėjo 17 d. dalyvaukite virtualiame seminare „Šiuolaikinė, inovatyvi mokykla su programa „eTwinning”. Seminarą ves Ingrida Lekstutienė ir Danguolė Vaitmonienė, programos „eTwinning“ ambasadorės Klaipėdos regione. Informacija ir registracija čia.
  • Rugsėjo 17 ir spalio 14 d. dalyvaukite dviejų dalių seminare Telšiuose „Inovatyvaus ugdymo proceso link su „eTwinning“ projektais“ . Seminarą ves Giedrė Raudonienė, programos „eTwinning“ ambasadorė Telšių regione. Informacija ir registracija čia.
  • Rugsėjo 24 ir 25 d. Klaipėdos miesto ir rajono pedagogus kviečiame dalyvauti dviejų dalių seminare. Seminarą ves Ingrida Lekstutienė ir Danguolė Vaitmonienė, programos „eTwinning“ ambasadorės Klaipėdos regione. Informacija ir registracija čia.
  • Rugsėjo 28 d. Alytaus miesto ir rajono mokytojus kviečiame dalyvauti seminare „Programos „eTwinning“ integravimas į ugdymą“. Seminarą ves Nijolė Amšiejienė ir Vilija Sušinskienė, programos „eTwinning“ ambasadorės Alytaus ir Vilniaus regione. Seminarą moderuos Dainora Lebedinskaja, programos „eTwinning“ mentorė Alytaus regione. Informacija ir registracija čia.

Visi seminarai nemokami. 

Naujienų kategorijos

Žymos