fbpx

Naujienos

Nauji mokslo metai prasidėjo uždarant visus projektus

2009 rugsėjo 15

Nauji mokslo metai prasidėjo uždarant visus projektus, užregistruotus iki 2009 m. gegužės 31 dienos. Tai leis projektų koordinatoriams iš naujo atidaryti projektą (jei jie norės tęsti darbus senajame TwinSpace) arba (tai būtų geriau) sukurti naują projektą, naudojantis nauju TwinSpace. Primename, kad įgyvendinant naujų projektų idėjas bus galima naudotis naujuoju TwinSpace tik tuomet, jeigu jie yra patvirtinti vėliau nei rugsėjo 1 dieną.

Uždarant projektus visi projektų administratoriai elektroniniu paštu gaus pranešimus:

„Gerbiamas eTwinning projekto administratoriau,

Tam, kad sužinotume, kurie eTwinning projektai vis dar vykdomi, o kurie baigti 2008–2009 mokslo metais, visi projektai dabar yra uždaryti. Jeigu jūsų projektas vis dar vykdomas, jūs turite dvi galimybes:

  1. Galite užregistruoti naują projektą po rugsėjo 1 dienos tam, kad galėtumėte naudotis TwinSpace įrankiu (rekomenduotina);
  2. Galite eiti į „Mano projektas“ savo eTwinning darbastalyje ir paspausti piktogramą „Iš naujo atidaryti projektą“.

Jei jau baigėte savo projektą, jūsų projekto profilis bei rezultatai (pavyzdžiui, TwinSpace ir/arba TwinBlog) ir toliau bus matomi tinklapyje, tačiau jūs negalėsite jų papildyti ar redaguoti.

Ačiū už pagalbą ir geriausios kloties 2009–2010 mokslo metais.“

Kiek vėliau centriniame tinklapyje pasirodys straipsnis, kuriame bus detaliai aprašoma, kaip senojo TwinSpace turinį perkelti į naująjį TwinSpace. Tai padaryti bus paprasta: reikės parsisiųsti ir patalpinti visus duomenis, kuriuos norėsite naudoti naujajame TwinSpace. Deja, nėra būdo, kaip automatiškai duomenis perkelti iš senojo TwinSpace į naująjį. Kadangi dauguma projektų trunka vienerius mokslo metus, duomenų perkėlimas gali sukelti rūpesčių tik nedaugeliui vartotojų. Svarbu tai, kad nauja pradžia su naujuoju TwinSpace yra galimybė vartotojams ,,apsivalyti“.

Jeigu projekto koordinatorius vis dėlto nuspręs tęsti darbą senajame TwinSpace, tiksli senojo TwinSpace uždarymo data nėra nustatyta. Tačiau per ateinančius 12–18 mėnesių visi projektai, naudojantys senąjį TwinSpace, bus uždaryti arba perkelti į naują TwinSpace. Centrinėje paramos tarnyboje bus svarstoma dėl TwinSpace uždarymo, taip pat ir dėl leidimo projekto administratoriams ir kitiems nariams atlikti būtinus veiksmus  perkeliant senąjį projektą į naująjį TwinSpace.