Naujienos

Nacionalinio kokybės ženklelio paraiškas teikite iki birželio 30 d.

2024-06-20

Primename, kad Nacionalinio kokybės ženklelio (NKŽ) paraiškas galima teikti visus metus, tačiau jeigu norima dalyvauti „eTwinning“ nacionaliniame konkurse „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2024“, paraišką norintieji turėtų pateikti iki 2024 m. birželio 30 d.

Vienas mokytojas gali pateikti NKŽ paraiškas ne daugiau kaip už keturis projektus. Jei pateikta daugiau nei 4 paraiškos, kitos paraiškos yra nevertinamos. Taip pat galima teikti tik tarptautinių projektų paraiškas (nacionaliniai ir tarpmokykliniai projektai vertinami nebus), t.y. projektų, kurie buvo užregistruoti dviejų užsienio partnerių. Lietuvoje paraiškos teikiamos lietuvių kalba.

Kai kuriems nariams nėra galimybės platformoje pateikti paraiškos, nes į projektą jie yra prisijungę ne kaip projekto nariai, o tik kaip projekto „Twinspace“ nariai. Jeigu paaiškėjo, kad esate tik projekto „Twinspace“ narys, tuomet Jums reikėtų paprašyti vieno iš projekto administratorių, kad prijungtų Jus kaip projekto narį. Tai jie gali padaryti Jus atjungę nuo „Twinspace“ narių ir pakvietę į projektą per projekto skiltį spaudžiant:

„eTwinning“ -> „My projects“  -> pasirinkti norimą projektą, kuriame spaudžiama „Members“ -> „Invite member“ -> pakviečiamas narys.

Kai būsite prijungti prie projekto kaip projekto nariai, atsiras funkcija pateikti paraišką dėl NKŽ.

Daugiau informacijos apie paraiškų teikimą konkursui „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2024“ skaitykite šioje nuorodoje: Svarbi informacija dėl konkurso „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2024“ – eTwinning eTwinning

 

Naujienų kategorijos

Žymos