Naujienos

Mums svarbi Jūsų nuomonė: apklausa apie „eTwinning“

2021 30 lapkričio
Nesvarbu, ar dirbate ankstyvojo ugdymo bei priežiūros, ar profesinio mokymo pakopose, dalyvaujate programoje „eTwinning“ nuo pat jos pradžios ar tik pradedate, – norėtume išgirsti jūsų nuomonę!
Apklausą rasite čia. Jūsų atsakymų lauksime iki gruodžio 15 d.

Šis stebėsenos tyrimas apima dvi sritis:

Ankstyvasis ugdymas bei priežiūra
Ankstyvasis ugdymas bei priežiūra – tai bet kuri reglamentuota tvarka, kuri užtikrina vaikų švietimą ir priežiūrą nuo jų gimimo iki privalomo pradinio mokyklinio amžiaus, kuris gali skirtis ES šalyse. Jis apima centrų ir šeimos dienos priežiūros paslaugas, privačias ir valstybės finansuojamas įstaigas, ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą. (Europos Komisija, 2018).

Pirminis profesinis mokymas
Pirminis profesinis mokymas dažniausiai vykdomas aukštesnio vidurinio ugdymo pakopoje ir po vidurinio ugdymo prieš tai, kai mokiniai pradeda dirbti. Jis vyksta mokyklos aplinkoje (dažniausiai klasėje) arba darbo aplinkoje, pavyzdžiui, mokymų centruose ir įmonėse. Tačiau skirtingose šalyse jis skiriasi, priklausomai nuo nacionalinių švietimo ir mokymo sistemų bei ekonominių struktūrų (Europos Komisija, n.d.).

Mes siekiame gauti vertingos informacijos apie programą „eTwinning“, pavyzdžiui: jos veiklų reikšmę tenkinant jūsų poreikius, jos poveikį jūsų praktinei veiklai klasėje ir profesinio tobulėjimo galimybių reikšmę jūsų darbui, ir būtume labai dėkingi, jei galėtumėte skirti šiek tiek laiko ir sudalyvauti mūsų programos „eTwinning“ stebėsenos apklausoje.

Atkreipkite dėmesį, kad siekiant užtikrinti jūsų privatumą, visi atsakymai yra konfidencialūs ir naudojami tik vidinei analizei. Baigę pildyti apklausą, turite galimybę sudalyvauti loterijoje ir laimėti prizą su „eTwinning“ atributika. Vardai bus ištraukti apklausai pasibaigus, ir laimingieji gaus prizus. Jei norite dalyvauti loterijoje, užpildykite langelį paskutiniame apklausos puslapyje įrašydami savo el. pašto adresą.

Šią apklausą sudaro uždaro tipo ir kelių pasirinkimų klausimai. Užtruksite apie 20 minučių ją pildydami. Esame įsitikinę, kad šį laiką praleisite prasmingai, nes anketa buvo sukurta taip, kad padėtų jums įsivertinti savo profesinę veiklą.

Jūs būsite informuoti apie šio klausimyno rezultatus atitinkamu laiku.

Iš anksto dėkojame už jūsų atsakymus!

 

Naujienų kategorijos

Žymos