Naujienos

Mokymo kursas internetu „Erasmus+“ finansavimo galimybės 2019 m. mokykloms

2019-10-21

Kasmet pagal „Erasmus+“ programą yra finansuojami tūkstančiai mokyklų projektų ir mokytojų bei kitų mokyklos darbuotojų profesinio tobulėjimo veiklų. Šio kurso metu mes padėsime mokytojams, direktoriams ir projektų vadovams sužinoti apie „Erasmus+“ finansavimo galimybes bei jus įkvėpsime paversti tobulinamo projekto idėjas realybe.

Kurso metu pagrindinis dėmesys bus skiriamas dviem finansavimo galimybėms, kurios gali būti naudingos mokykloms: mobilumui mokymosi tikslais (1 veiksmui) ir strateginių partnerysčių projektams (2 veiksmui), įskaitant mokyklų mainų partnerystes. Jo metu bus pateikti konkretūs pavyzdžiai mokyklų švietimo projektams, paaiškintas visuminis mokyklų požiūris į europinius projektus, pristatytos „School Education Gateway“ platformos priemonės, padėsiančios paspartinti jūsų „Erasmus+“ paraiškos tvarkymo procesą ir pasiūlyti praktiniai patarimai konkurencingo paraiškos ruošimo klausimais.

Tai yra 2017 ir 2018 m. vykusių kursų pakartojimas.

Pasidalinkite savo idėjomis ir mintimis „Twitter“ svetainėje, įrašydami grotažymę #ErasmusFunding4Schools!

Modulių sąrašas

1 modulis: „Erasmus+“ pristatymas Pradžia: 2019-10-28 d. 12:00 val.
2 modulis: 1 veikla – mokymo kursai Pradžia: 2019-11-04 d. 12:00 val.
3 modulis: 1 veikla – mobilumo galimybės Pradžia: 2019-11-11 d. 12:00 val.
4 modulis: 2 veikla – partnerysčių projektai Pradžia: 2019-11-18 d. 12:00 val.

 

Pradžia

2019 m. spalio 28 d., pirmadienis

Trukmė

Kursas truks 6 savaites, o jį sudarys 4 moduliai (vienas modulis per savaitę) bei 2 papildomos savaitės kurso pabaigoje.

Tikslinė auditorija

Kursas yra skirtas mokytojams, mokyklų vadovams ir tarptautinių reikalų koordinatoriams, norintiems sužinoti daugiau informacijos apie „Erasmus+“ finansavimo galimybes savo mokyklai arba konsorciumui (nuo ikimokyklinio iki aukštesniojo vidurinės mokyklos lygio), taip pat tiems, kurie jau dalyvauja „Erasmus+“ projektuose. Jis taip pat gali būti naudingas mokykloms ir kitoms organizacijoms, kurias domina nurodyti jų teikiamas galimybes „School Education Gateway“ platformoje.

Pažymėjimų išdavimas

Siekiant baigti kursą, tikimės, kad dalyviai baigs visus modulius. Juos baigus, bus įteiktas baigto kurso ženklelis. Kadangi kurse nėra (formaliojo arba tarpusavio) vertinimo, dalyviai pažymėjimo negaus. Kurso ženklelį bus galima įkelti į „Badge Backpack“ svetainę.

Naujienų kategorijos

Žymos