Naujienos

Mokyklinio ugdymo interneto platforma „School Education Gateway“ – pamėgta ir Lietuvos pedagogų

2018 gegužės 3

Pagal mokyklinio ugdymo interneto platformos „School Education Gateway“ ataskaitoje pateiktus pirmojo 2018 m. ketvirčio duomenis – šių metų sausio-kovo mėnesiais platformą aplankė net 3.035 lankytojai iš Lietuvos. 1.479 jų platformoje apsilankė pirmąjį kartą.

Remiantis šiais skaičiais Lietuva patenka tarp 25 daugiausiai portalą lankančių šalių. Šiame sąraše Lietuva yra 22-ojoje pozicijoje. Daugiausiai lankytojų „School Education Gateway“ sulaukia iš Ispanijos, Turkijos bei Italijos.

 

 

Mokyklinio ugdymo interneto platforma „School Education Gateway“ yra skirta mokytojams, mokyklų vadovams, švietimo ekspertams ir specialistams siekiantiems tobulėti profesinėje srityje. Dvidešimt trimis Europos kalbomis (tarp jų ir lietuvių) prieinamoje platformoje galima rasti įžvalgų apie Europos mokyklinio ugdymo politiką ir praktiką,  Europos ekspertų nuomonių ir idėjų bei mokomosios medžiagos išteklių.

„School Education Gateway“ platformos siūlomomis temomis taip pat dažnai dalinamės ir programos „eTwinning“ Lietuvos nacionalinės paramos tarnybos svetainėje.

Daugiau informacijos apie „School Education Gateway“ rasite ČIA.