Naujienos

Kvietimas mokykloms registruotis į užsiėmimus apie dezinformaciją ir dirbtinį intelektą

2024-04-02

Dėmesio, kvietimas mokykloms registruotis į nemokamus praktinius užsiėmimus, skirtus 14-19 m. jaunimui apie dezinformaciją bei dirbtinį intelektą.

Dirbtuvių-užsiėmimo metu dalyviai sužinos, kokie yra skaitmeninės informacijos iškraipymo būdai bei kaip juos atpažinti. Supras, kuo skiriasi dezinformacija, misinformacija ir malinformacija. Dalyviai sužinos trolių, botų ir elfų skirtumus bei kaip atpažinti jų saviraišką virtualioje erdvėje, įvairiose jaunimui aktualiose platformose: Tik Tok, Reddit, Instagram, Discord, Facebook, Youtube.

Praktiškai, naudojantis dirbtinio intelekto programomis ir skaitmeniniais įrankiais, dalyviai kurs dezinformacijos pranešimus ir/arba su esama dezinformacija kovojančius pranešimus, dekonstruos dažniausiai girdimus mitus. Taip pat dalyviai praktiškai pradės rengtis savo saugumo planą internete.

Susitikimo-užsiėmimo trukmė yra 1 val. 30 min. – 2 val.

Mokymų komanda atvyksta į jūsų mokyklą iš anksto suderintu laiku.

Registruotis užpildant anketą: https://forms.gle/8cEG6SxkVUbVTQCu6

Šias praktines dirbtuves rengia VšĮ „Jaunimo asmeninio tobulėjimo centro“ programa „Socialinis sufleris“ kartu su partneriais British Council LithuaniaJaunimo reikalų agentūraMobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAMŠvietimo mainų paramos fonduKultūros ministerijaLietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu

Daugiau informacijos čia: https://www.socialinis-sufleris.lt/naujienos/kvietimas-registruotis-istaigoms-kur-lankosi-jauni-asmenys/ 

Naujienų kategorijos

Žymos