Naujienos

Kvietimas dalyvauti tarptautiniame seminare „Medijų raštingumas ir dezinformacija“

2021-05-28

Kviečiame teikti paraiškas dalyvauti 3 dienų virtualiame seminare „Medijų raštingumas ir dezinformacija“ (anglų k.), kurį organizuoja Nacionalinė Lenkijos „eTwinning“ paramos organizacija. Seminaras yra skirtas bet kokio dalyko mokytojams, mokantiems 10 metų ir vyresnius mokinius, pradedantiesiems „eTwinning“ projektinėje veikloje.

Seminaras vyks birželio 30 d. – liepos 2 d. naudojantis virtualiu susitikimų įrankiu „MS teams“.
Paraiškas galima teikti iki birželio 8 d. 12 val. per paraiskos.smpf.lt sistemą, sistemoje pasirinkus „Projekto „eTwinning“ kvietimo online seminaras 2021 Medijų raštingumas ir dezinformacija (Lenkija)“.

Reikalavimai kandidatui

  • Turi būti Lietuvoje registruotos formalios arba neformalios švietimo organizacijos darbuotojas;
  • Turi būti užsiregistravęs programos „eTwinning“ portale net;
  • Turi gerai mokėti seminaro darbo kalbą – anglų (ne žemesniu nei B2 lygiu pagal Europos kalbų aplanką).

Dalyvių atranka

Paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į pateiktą informaciją apie kandidato motyvaciją bei atitikimą keliamiems reikalavimams. Prioritetas bus skiriamas kandidatams, kurie 2020-2021 m. dar nebuvo dalyvavę „eTwinning“ tarptautiniame seminare. Dalyviams iš Lietuvos skiriamos 2 vietos.

Paraiškų kokybės vertinimo kriterijai:

·         Kandidatas aiškiai ir konkrečiai įvardina dalyvavimo seminare tikslus. Dalyvavimo seminare motyvacija ir aktualumas pagrįstas.

·         Paraiškoje pateiktas aiškus pagrindimas, kaip kandidato profesinė veikla susijusi su seminaro tema.

·         Paraiškoje aiškiai nurodyta, kaip kandidatas planuoja pritaikyti seminaro metu įgytus įgūdžius savo profesinėje veikloje.

·         Paraiškoje aiškiai nurodyta, kokį teigiamą poveikį kandidato dalyvavimas seminare turės jo mokiniams/besimokantiesiems, jo atstovaujamai įstaigai, kitoms įstaigoms.

·         Paraiškoje įvardintos konkrečios planuojamos vykdyti veiklos po seminaro. Pateiktas aiškus planuojamo projekto aprašymas (tikslas, mokinių amžius, veiklos, rezultatas).

·         Kandidatas nurodo aiškų planą, kaip skleis informaciją apie renginį ir dalyvavimo jame rezultatus, kad maksimaliai padidintų programos „eTwinning“ žinomumą ir dalyvavimo joje poveikį.

 

Dalyviai apie rezultatus bus informuoti paraiškoje nurodytu el. pašto adresu iki š. m. birželio 18 d.

Atrinkti dalyviai po seminaro Švietimo mainų paramos fondui turės pateikti trumpą informaciją apie renginyje gautą informaciją, kuria bus dalinamasi su „eTwinning“ bendruomene.

Švietimo mainų paramos fondui pasiūlymai veiklos klausimais, juridinių ir fizinių asmenų, įskaitant paraiškų teikėjų, pasiūlymai ir atsiliepimai, apeliacijos yra teikiamos vadovaujantis nustatyta tvarka. Daugiau informacijos rasite paspaudus šią nuorodą.

Kilus klausimų, maloniai kviečiame kreiptis el. paštu etwinning@smpf.lt arba tel. +370 6 8570762.

Naujienų kategorijos

Žymos