Naujienos

Iki vasario 10 d. teikite paraiškas dalyvauti „eTwinning“ seminaruose užsienyje

2020-01-24

Švietimo mainų paramos fondas kviečia švietimo darbuotojus teikti paraiškas dalyvauti programos „eTwinning“ seminaruose.

Dalyvavimas programos „eTwinning“ seminaruose – tai galimybė daugiau sužinoti apie „eTwinning“ projektus bei portale naudojamus kitus IKT įrankius, susirasti naujų partnerių būsimiems „eTwinning“ projektams, diskutuoti ir dalintis savo patirtimi su kitų šalių mokytojais.

 

 

Reikalavimai kandidatui

 • Turi būti Lietuvoje registruotos formalios arba neformalios švietimo organizacijos darbuotojas;
 • Turi būti užsiregistravęs programos „eTwinning“ portale www.etwinning.net;
 • Turi gerai mokėti seminaro darbo kalbą (ne žemesniu nei B1 lygiu pagal Europos kalbų aplanką http://eka.emokykla.lt/web/eka/44).

Surinkus vienodą balų skaičių, prioritetas bus teikiamas kandidatams niekada nevykusiems į „eTwinning“ seminarą užsienyje ir/arba nedalyvavusiems nei viename „eTwinning“ projekte ir/arba niekada nevykusiems į „eTwinning“ profesinės raidos ar kontaktinį seminarą užsienyje.

Paraiškos teikiamos iki 2020 m. vasario 10 d. 17:00 val.

Paraiškų tinkamumo ir kokybės kriterijai.

Paraiškas galima teikti ne daugiau kaip į 2 seminarus vienu metu, o gauti finansavimą vykti tik į 1 seminarą per metus.

Paraiškos teikiamos dalyvauti šiuose seminaruose:

Renginio data Renginio šalis, miestas Renginys Renginys skirtas Lietuvai skirtas vietų skaičius Maksimali dotacijos suma kelionės išlaidoms*
Balandžio 16-18 d. Turkija, Antalija Seminaras apie skaitmeninį mokymą ir kaip jis pakeis dabartinį mokymą Visų dalykų mokytojams, naujokams ir pažengusiems „eTwinning“ dalyviams. 5 360,00
 

Balandžio 22-24 d.

Vengrija, Budapeštas Seminaras, skirtas profesinio rengimo mokytojams Profesinio rengimo mokytojams. 4 275,00
 

Balandžio  23-25 d.

Sakartvelas, Tbilisis Seminaras apie globalinius pokyčius Visų dalykų mokytojams. 3 275,00
Balandžio 22-25 d. Latvija, Sigulda Seminaras  apie programavimą Pradinių klasių mokytojams.

Seminaro metu bus naudojama Scratch ir kitos programavimo programos.

3 180,00
Gegužės 7-9 d. Graikija, Kalamanta Seminaras apie skaitmenines kompetencijas ir jų panaudojimą Visų dalykų mokytojams, naujiems ir pažengusiems „eTwinning“ dalyviams. 5 275,00
Gegužės 18-20 d. Danija (Roskilde) Seminaras orientuotas į menų panaudojimą mokymo procese (muzika, vaidyba) Visų dalykų mokytojams. Preliminari renginio programa 3 275,00
Gegužės 21-23 d. Slovakija, Bratislava Seminaras „eTwinning“ naujokams Visų dalykų mokytojams, naujokams „eTwinning“ dalyviams. 3 275,00

Visi seminarai vyks anglų kalba.

*Kelionės išlaidoms yra skiriama vienkartinė suma (angl. lump sum). Kelionės išlaidų dydis nustatomas pagal atstumą nuo Vilniaus iki seminaro vietos, vadovaujantis Europos Komisijos atstumų skaičiuokle http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm:

100-499 km – iki 180,00 eurų;
500-1999 km – iki 275,00 eurų;
2000-2999 km – iki 360,00 eurų;
3000-3999 km – iki 530,00 eurų;
4000-7999 km – iki 820,00 eurų;
virš 8000 km – iki 1500,00 eurų.

Kompensuojamos išlaidos:

 • Dalyvavimo seminare mokestis: nakvynė ir maitinimas renginio dienomis, seminarui skirta mokomoji medžiaga, veiklos renginio metu. Šis mokestis seminaro organizatoriams bus tiesiogiai mokamas Švietimo mainų paramos fondo, todėl dalyviui pačiam mokėti nereikės. Pragyvenimo išlaidos už papildomai kelionėje praleistas dienas (ne renginio dienas) nebus kompensuojamos.
 • Kelionės išlaidos: kelionės lėktuvu, autobusu ar kita transporto priemone išlaidos, vietinio transporto išlaidos, kelionės draudimas, kitos išlaidos. Kelionės organizavimu dalyvis rūpinasi savarankiškai. Kelionei lėktuvu rekomenduojama rinktis jungiamuosius skrydžius, nes pavėlavus į vieną iš skrydžių dėl kito vežėjo kaltės, Fondas nekompensuos patirtų išlaidų.

Paraiškų teikimo procedūra

 • Paraiškos teikiamos elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje http://paraiskos.smpf.lt.
 • Prieš teikdamas paraišką paraiškos teikėjas turi užsiregistruoti paraiškų teikimo sistemoje.
 • Prisijungęs prie sistemos paraiškos teikėjas turi pasirinkti mygtuką „Teikti paraišką“ ir pasirinkęs „eTwinning“ projektą paraiškos pildymui rinktis konkretų kvietimą.
 • Pasirinkus kvietimą užpildyti visą paraiškos formą.
 • Paraišką galima pildyti ir redaguoti daug kartų išsaugant ją sistemoje. Pateikus paraišką jos redaguoti nebus galima.
 • Prieš pateikiant paraišką sistemoje, atsispausdinti, pasirašyti (reikalingi paraiškos teikėjo ir jo atstovaujamos organizacijos vadovo parašai) ir nuskenavus prisekti skanuotą ir pasirašytą paraišką prie elektroninės paraiškos.

Bus vertinamos tik paraiškos, kurios pateiktos elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje. Paštu siųsti dokumentų nereikia.
Paraiškos teikiamos iki 2020 m. vasario 10 d. 17:00 val.

Paraiškų tinkamumo ir kokybės kriterijai.

Dalyvių atranka

Paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į pateiktą informaciją apie kandidato motyvaciją bei atitikimą keliamiems reikalavimams.
Dalyviai apie rezultatus bus informuoti per paraiškų teikimo sistemą http://paraiskos.smpf.lt ir paraiškoje nurodytu el. pašto adresu iki š. m. kovo 20 d.

Su atrinktų dalyvių organizacijomis bus pasirašomos dotacijų sutartys, kurių pagrindu bus kompensuotos kelionės išlaidos.
Informuojame, kad Švietimo mainų paramos fondas yra įsidiegęs elektroninę dokumentų valdymo sistemą, todėl sutartys su dotacijų gavėjais bus pasirašomos kvalifikuotais elektroniniais parašais. Daugiau informacijos apie elektroninį parašą http://smpf.lt/lt/apie-fonda/apie/elektroninis-parasas.

Atrinkti dalyviai po seminaro turės užregistruoti „eTwinning“ projektą portale www.etwinning.net ir pateikti seminaro ataskaitą.

Švietimo mainų paramos fondui pasiūlymai veiklos klausimais, juridinių ir fizinių asmenų, įskaitant paraiškų teikėjų ir dotacijų gavėjų, pasiūlymai ir atsiliepimai, apeliacijos yra teikiamos vadovaujantis nustatyta tvarka. Daugiau informacijos rasite paspaudus šią nuorodą.

Kilus klausimų, maloniai kviečiame kreiptis el. paštu etwinning@smpf.lt arba tel. (8 5) 250 7492.


2020 m. antro pusmečio planuojami seminarai, kuriems bus organizuojamas atskiras konkursas (sąrašas preliminarus):

Mėnuo Šalis, miestas Renginys Kam skirtas Seminaro kalba

 

Lietuvai skirtas vietų skaičius
Rugsėjo mėn.

 

Bosnija ir Hercogovina Seminaras „Panaudodami IKT įrankius mokykimės apie klimato kaitą“ Visų dalykų mokytojams, pažengusiems „eTwinning“ dalyviams. Seminaras vyks anglų k.

 

4
Rugsėjo mėn. Portugalija Seminaras apie klimato kaitą Visų dalykų mokytojams, pažengusiems „eTwinning“ dalyviams. Seminaras vyks anglų k 5
Rugsėjo mėn. Suomija, Helsinkis Seminaras apie Baltijos jūrą Biologijos, geografijos ir meno mokytojams, dirbantiems su 12-16 m. moksleiviais. Seminaras vyks anglų k 5
Lapkričio mėn. Vokietija Seminaras Ikimokyklinukų ir pradinių klasių mokytojams. Seminaras vyks vokiečių k. 4

Naujienų kategorijos

Žymos