Naujienos

Kvietimas dalyvauti „eTwinning“ mokyklų nuotolinėje konferencijoje gegužės 24–26 d.

2023 26 balandžio

Kviečiame dalyvauti kasmetinėje „eTwinning“ mokyklų konferencijoje, kuri įvyks nuotoliniu būdu jau netrukus – gegužės 24–26 d. Šiais metai „eTwinning“ mokyklų konferencija yra skirta išskleisti kūrybiškumo ir gerovės temą „eTwinning“ mokyklose! Konferencija yra skirta „eTwinning“ mokyklos ženklelį pelniusių institucijų atstovams.

Su konferencijos programa galite susipažinti šioje nuorodoje. Renginys vyks anglų kalba.

Norinčius dalyvauti kviečiame pateikti dalyvio paraišką https://paraiskos.smpf.lt/, pasirenkant kvietimą „Tarptautinė eTwinning mokyklų konferencija (online) 2023 m.“. Atstovams iš Lietuvos yra skirtos 8 vietos.

Reikalavimai kandidatui

Paraiškų teikimo procedūra

  • Paraiškos teikiamos elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje http://paraiskos.smpf.lt.
  • Prieš teikdamas paraišką paraiškos teikėjas turi užsiregistruoti paraiškų teikimo sistemoje.
  • Prisijungęs prie sistemos paraiškos teikėjas turi pasirinkti mygtuką „Teikti paraišką“ ir pasirinkęs „eTwinning“ projektą paraiškos pildymui rinktis kvietimą „Tarptautinė eTwinning mokyklų konferencija (online) 2023 m.“.
  • Pasirinkus kvietimą užpildyti visą paraiškos formą.
  • Paraišką galima pildyti ir redaguoti daug kartų išsaugant ją sistemoje. Pateikus paraišką jos redaguoti nebus galima.
  • Prieš pateikiant paraišką sistemoje, ją būtina pasirašyti el. parašu arba atsispausdinus pasirašyti paprastu būdu ir nuskenuoti (reikalingas tik paraiškos teikėjo parašas). Pasirašytą paraišką būtina įkelti į elektroninę paraiškų teikimo sistemą.
  • Bus vertinamos tik tos paraiškos, kurios bus pasirašytos ir laiku pateiktos elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje. Paštu siunčiami dokumentai vertinami nebus.

Paraiškos gali būti teikiamos iki 2023 m. gegužės 2 d. 15:00 val. paraiškų teikimo sistemoje http://paraiskos.smpf.lt.

Paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į pateiktą informaciją apie kandidato motyvaciją bei atitikimą keliamiems reikalavimams. Dalyviai apie rezultatus bus informuoti paraiškoje nurodytu el. pašto adresu iki gegužės 16 d.

Kilus klausimų, maloniai kviečiame kreiptis el. paštu etwinning@smpf.lt arba tel. +370 6 8570762.

Naujienų kategorijos

Žymos