Kvalifikacijos tobulinimas

Virtualus seminaras būsimiems mokytojams „Kaip kurti įdomias pamokas?“

2023-09-26 Atsisiųsti programą

Kviečiame Lietuvos aukštųjų mokyklų edukologijos mokslų krypties studentus – būsimuosius mokytojus ir jų dėstytojus dalyvauti seminare „Kaip kurti įdomias pamokas“!

Seminaras vyks nuotoliniu būdu spalio 16 d., 15:30 val. Su renginio programa galite susipažinti čia.

Kviečiame dėstytojus kartu su studentais prisijungti į šį seminarą ir sužinoti, kaip jau dabar būsimasis mokytojas gali tobulėti, ruošdamasis kurti vertingas pamokas ateityje.

Seminaro metu pristatysime „eTwinning“ programą, kurios dėka mokytojai įgyvendina virtualius projektus su kolegomis visoje Europoje. Studentai, besiruošiantys ateityje tapti mokytojais, gali jau dabar įgyti žinių ir praktikos, kaip naudotis skaitmeninėmis priemonėmis įgyvendinant projektus bei pradėti juos kurti kartu su bendramoksliais studijų procese ar ugdytiniais praktikos metu. Ši mokymosi patirtis ruošia būsimuosius mokytojus būti inovatyviais, kūrybingais ir sėkmingais mokytojais, tad verta pradėti mokytis naujų projektų įgyvendinimo įgūdžių jau dabar! Daugiau apie „eTwinning“ programą skaitykite https://www.etwinning.lt/.

Nuotolinio seminaro metu taip pat bus pristatytos „Euroguidance“ ir  „Europass“ projektų teikiamos galimybės mokytojo darbe. Prisijunkite prie seminaro ir išgirskite daug naudingos informacijos!

Užsiregistruoti galite iki spalio 9 d. šioje nuorodoje:

Registraciją į seminarą būsimiesiems mokytojams „KAIP KURTI ĮDOMIAS PAMOKAS“ (google.com)

Užsiregistravusiems dalyviams prieš renginį bus atsiųsta prisijungimo nuoroda. Seminaras vyks ZOOM platformoje.

Jeigu kiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti el. paštu marija.bakaite@smpf.lt arba tel. nr. +37068570762.

Naujienų kategorijos

Žymos