Kvalifikacijos tobulinimas

Virtualūs mokymai „Patyčios – ne mano klasėje!“

2019-03-05

Patyčios mokykloje išlieka, nepaisant visos Europos mokytojų pastangų. Jungtinės Tautos pripažįsta, kad patyčios yra pagrindinis veiksnys, kenkiantis bendrai mokinių gerovei. Dėl patyčių didėja mokyklos nebaigimo grėsmė, patyčios skatina savižudybes. Patyčių problemą dar labiau gilina naujos patyčių formos, kurios atsiranda dėl technologijų pažangos ir socialinių tinklų įsigalėjimo. Mokytojams būtina rasti būdų, kurie padėtų užkirsti kelią patyčioms.

Kursai „Bullying – Not in my class!“ („Patyčios – ne mano klasėje!“) padės mokytojams geriau suprasti skirtingas patyčių rūšis, parengti strategijas ir imtis veiksmų, siekiant užkirsti kelią patyčioms klasėje ir mokykloje. Kursų metu bus aptariami skirtingi patyčių scenarijaus dalyvių vaidmenys (skriaudėjai, stebėtojai ir aukos), nagrinėjamos pagrindinės patyčių formos ir svarbiausi saugaus mokymosi aplinkos kūrimo elementai.

Šie kursai organizuojami vadovaujantis tarpusavio mokymosi principu, t. y. kursų metu bus skatinami apmąstymai ir diskusijos, kad dalyviai galėtų mokytis vieni iš kitų patirties bei idėjų. Mokymo programą dalyviai baigs pateikę baigiamąjį kursų darbą ir peržiūrėję savo kolegų darbus. Siekiant palengvinti tarpusavio mokymąsi, buvo sukurta uždara „Facebook“ grupė, kurią rasite čia.

Pagrindinė tikslinė grupė yra  mokytojai ir kiti visų ugdymo lygių ir dalykų švietimo specialistai, kurie domisi kursų tema.

Kursai vyks anglų kalba.

Kursų pradžia – kovo 25 d. Registruotis galima jau dabar. Mokymai vyks 4,5 savaites. Vienai savaitei vienas mokymo modulis. Taip pat bus suteiktas 1,5 savaitės papildomas laikotarpis. Numatomas darbo krūvis – 3-4 valandos per savaitę.

Baigę kursus jų dalyviai gaus skaitmeninį kursų ženklelį ir baigimo pažymėjimą.

Registracija į kursus rasite spustelėję šią nuorodą.

Naujienų kategorijos

Žymos