Kvalifikacijos tobulinimas

Tarptautinis astronomijos mokymo kursas gegužės 16-17 d.

2024-05-02

Gegužės 16 ir 17 dienomis vyks II IAU-NASE (Astronomijos Mokyklos Švietimo Tinklo) mokymai gyvai Molėtų Astronomijos Observatorijoje (MAO), Kulionių k., Molėtų rajone. Šis renginys skirtas Lietuvos mokytojams ir švietėjams, tęsiant sėkmingą 2023 m. kovo mėnesio nuotolinį mokymą „Astronomija“. Šį kartą dėmesys bus skirtas „Astrobiologijai“, tyrinėjant sąsajas tarp astronomijos ir gyvybės paieškos Visatoje.

Kursas vyks vakarais nuo 16:30 iki 20:00 val. Visą kursą ves trys pripažinti IAU-NASE lektoriai: Dr. Rosa María Ros Ferrer (IAU-NASE pirmininkė), Dr. Ederlinda Viñuales Gavín (IAU-NASE finansų sekretorė ir EAAE-Europos Astronomijos Švietimo Asociacijos pirmininkė) ir Ricardo Moreno Luquero (IAU-NASE sekretorius ir ApEA-Astronomijos Švietimo Asociacijos valdybos narys).

Mokymai bus verčiami į lietuvių kalbą, užtikrinant, kad visi dalyviai galėtų suprasti mokymų turinį savo gimtąja kalba.

Dalyvavimas šiuose mokymuose yra nemokamas, bus išduodami pažymėjimai tiems mokytojams, kurie baigs bent 80% programos.

Be to, norintiems siūloma apsistoti pačioje Molėtų astronomijos observatorijoje, suteikiant galimybę daugiau pabendrauti su lektoriais.

Mokymu metu MAO pristatys parodą „AstronomAs“, kurioje skiriamas dėmesys moterims, kurios savo naktis ir dienas paskyrė astronomijai. Paroda skirta susipažinti tiek su ispanų astronomių indėliu į astronomijos pasaulį, tiek ir su garsiausiomis Lietuvos astronomėmis.

Detali galutinė programa bus išsiųsta užsiregistravusiems asmenims artimiausiu metu.

Registracija čia:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2k0ZCIDbFAm4xfAhDT-v2QrpEcDftWDPGst_5dqzLPniROw/viewform 

 

Nuotrauka www.pexels.com, Daniel Cettler.

Naujienų kategorijos

Žymos