Kvalifikacijos tobulinimas

Seminaro „eTwinning“ projektų integracija į „Erasmus+“ tarpmokyklinius projektus“ Čekijoje atgarsiai

2016 13 spalio

2016 m. rugsėjo 1-3 dienomis, Prahoje (Čekija) vyko programos „eTwinning“ kontaktinis seminaras „eTwinning“ projektų integracija į „Erasmus+“ tarpmokyklinius projektus“.

Šiuo seminaru buvo siekiama skatinti projektų kūrimą ir tarptautinį bendradarbiavimą, bei suteikti dalyviams žinių apie programų „eTwinning“ ir Erasmus+ teikiamas mokymosi galimybes. Jis buvo skirtas pažengusiems visų dalykų „eTwinning“ mokytojams, dirbantiems su 4-15 m. mokiniais ir gebantiems bendrauti anglų kalba.

Seminare dalyvavo  61 dalyvis iš 15 valstybių. Lietuvą atstovavo trys mokytojos: Indrė Kernazickaitė-Krukienė, Anastasija Svesnikova ir Kristina Vaičiulienė. 

Pirmoji seminaro diena buvo skirta dalyvių susipažinimui. Seminaro dalyvius pasveikino ir sėkmingos patirties bei gerų naujų projektų visiems palinkėjo čekų nacionalinės agentūros atstovė Pavla Šabatková. Taip pat ji trumpai pristatė „eTwinning“ projektų integraciją į Erasmus+ mokyklinius projektus. Po pranešimo visi seminaro dalyviai buvo suskirstyti grupėmis, turėjo galimybę susipažinti ir pristatyti savo projektų idėjas.

Antrą seminaro dieną prasidėjo darbas grupėse. Lucie Münchová pristatė „Erasmus+“ programą. Seminaro dalyviams dvi čekų mokytojos Petra Boháčková ir Eva Münchová pristatė savo vykdytus sėkimingus „eTwinning“ projektus. Dalyviai rinkosi praktinius užsiėmimus registruodami savo pasirinktus partnerius ir sudarydami projektus. Praktiniuose užsiėmimuose buvo kalbama kaip naudotis „eTwinning Live“ platforma bei pristatyti įvairūs IT įrankiai – Popplet, GoConqr, Padlet ir Linoit programos. Dalyviai aktyviai ieškojo projektų partnerių, dalijosi idėjomis ir patirtimi. Diena baigėsi kultūrine veikla – pasivaikščiojimu po Prahos miestą ir pasiplaukiojimu laivu.

Trečioji seminaro diena buvo skirta seminaro metu sukurtų ir užregistruotų projektų pristatymui.

Šis seminaras daugeliui dalyvių buvo puiki proga susirasti partnerius ne tik „eTwinning“ projektams, bet ir pagalvoti apie dalyvavimą „Erasmus+“ programoje. Dalyviai išsiskirstė įgiję dar daugiau patirties, noro bendrauti ir bendradarbiauti, suradę naujų draugų ir prisipildę geromis emocijomis. 

Prisijunkite prie „eTwinningLive“ ir skaitykite apie seminaro metu užregistruotus šiuos „eTwinning“ projektus: 

 

Naujienų kategorijos

Žymos