fbpx

Kvalifikacijos tobulinimas

Seminaras: „eTwinning“ projektinė veikla pamokoje ir neformaliajame ugdyme“

2020 gegužės 19 Atsisiųsti programą

Gegužės 26 d., antradienį, pradedančius programos „eTwinning“ vartotojus kviečiame dalyvauti dviejų valandų trukmės nuotoliniame seminare „eTwinning“ projektinė veikla pamokoje ir neformaliajame ugdyme“.

Seminaro metu daugiau sužinosite apie įrankius „eTwinningLive“ ir „TwinSpace“, projekto planavimo eigą, pamatysite projektų pavyzdžių, galėsite užduoti rūpimus klausimus.

Registruotis el. paštu: larisa.tichonova@gmail.com. Registruojantis būtina nurodyti dalyvaujančio asmens vardą, pavardę ir ugdymo įstaigą bei elektroninio pašto adresą. Registracijos duomenys renkami ir tvarkomi tik su programos „eTwinning“ renginiais susijusiais tikslais. Nuoroda į seminarą bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams el. paštą.

Seminarą veda Larisa Tichonova, programos „eTwinning“ ambasadorė Panevėžio regione, Renata Kiburienė ir Albina Kasparienė, programos ,,eTwinning“ mentorės.

Seminaras nemokamas. Sėkmingai išklausę pranešimus ir per 10 darbo dienų (po seminaro) užregistravę/prisijungę prie „eTwinning“ projekto dalyviai gaus DALYVIO PAŽYMĖJIMĄ.