Kvalifikacijos tobulinimas

Pradinio ir ikimokyklinio ugdymo specialistų seminare – naujas kalbos mokymosi būdas

2018-10-31

Rugsėjo pabaigoje Bad Honnefo mieste (Vokietija) į kontaktinį 3 dienų trukmės seminarą rinkosi gausus būrys švietimo specialistų iš Lietuvos, Vokietijos, Olandijos, Bulgarijos, Slovakijos, Slovėnijos, Vengrijos, Austrijos, Kipro. Iš viso – daugiau nei 40 švietimo įstaigų vadovų, jų pavaduotojų, pagrindinių ir ikimokyklinių mokyklų pedagogų. Darbo grupėse dalyviai susipažino su motyvuotais partneriais iš kitų šalių švietimo įstaigų, aptarė galimas būsimo bendradarbiavimo temas, pasidalino gerąja programos „eTwinning“ projektų įgyvendinimo patirtimi, praktiškai išbandė įvairias veiklas ir kūrė naujas idėjas bendrų projektų kūrimui.

Seminaro dalyvius labai sužavėjo įtraukiantis Martina Schwarz, dainininkės ir pedagogės iš Londono užsiėmimas, kurio metu buvo pristatoma puiki užsienio kalbos mokymo metodika naudojant įvairias dainas bei rimuojant eiles. Ji, pasiremdama savo ilgamete patirtimi pradinio ugdymo srityje, pristatė muziką kaip puikų užsienio kalbų mokymosi būdą. (Daugybė pavyzdžių ir įspūdžių pateikiama jos interneto svetainėje: www.learnlanguagewithsongs.co.uk)

Pristatyti naudingi IKT įrankiai:

  • Learningapps.org – platforma užduotims, kryžiažodžiams, mozaikoms kurti.
  • Thinglink – interaktyvių vizualizacijų kūrimo įrankis, kurio pagalba vaizdus galima papildyti aktualia informacija ir nuorodomis.
  • Tricider – įrankis, kur galima dalintis idėjomis ir balsuoti, rinkti patikusias kitų idėjas.

 

„Tai buvo puiki patirtis kiekvienam seminaro dalyviui lavinti vokiečių kalbos, bendravimo ir bendradarbiavimo, projekto planavimo bei vertinimo įgūdžius, susirasti partnerius projektui“ – įsitikinusi Klaipėdos Gedminų progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Remeikienė.

Prisijunkite prie „eTwinning Live“ ir skaitykite apie seminaro metu užregistruotus „eTwinning“ projektus:

Naujienų kategorijos

Žymos