Kvalifikacijos tobulinimas

„Nordplus“ seminaras bendrojo ugdymo įstaigų vadovams

2023-11-22

Kolegos iš programos „Nordplus“ kviečia į Švedijos aukštojo mokslo tarybos ir Švedijos nacionalinės švietimo agentūros organizuojamą kontaktinį seminarą, skirtą tarptautinių projektų partnerysčių vystymui.

Šis seminaras yra dalis platesnio renginio, skirto Švedijos bendrojo ugdymo įstaigų vadovams, ir bendrojoje renginio programoje numatytas ypatingą dėmesį skiriant tarptautinėms programoms ir bendradarbiavimo galimybėms.

Seminaro metu turėsite galimybę pristatyti savo organizaciją ir pasidalinti Jums aktualiomis idėjomis, poreikiais bei iššūkiais planuojant ir/ar įgyvendinant tarptautinius bendradarbiavimo projektus. Siūlome Jums pasinaudoti šia puikia galimybe kontaktų paieškoms būsimiesiems projektams ir užmegzti ryšius su kolegomis iš Šiaurės, Baltijos ir kitų Europos šalių.

Kam skirta: bendrojo ugdymo įstaigų vadovams

Kada: 2024 m. gruodžio 8 d11:00-12:00 val. (Lietuvos laiku)

Kaip užsiregistruoti: norėdami dalyvauti registruokitės el. paštu susanne.larsson@uhr.se or susanne.ribbesjo@uhr.se iki gruodžio 1 d. nurodydami savo pilną vardą, atstovaujamą organizaciją ir savo pareigas bei miestą.

Kontaktinio seminaro metu bus bendraujama anglų kalba.

Daugiau informacijos apie patį renginį švedų kalba galima rasti paspaudus nuorodą: https://www.utbyten.se/evenemang/att-leda-och-utveckla-skolans-internationella-arbete/

 

Naujienų kategorijos

Žymos