Kvalifikacijos tobulinimas

Kontaktinio seminaro Varšuvoje atgarsiai

2016 22 liepos

2016 metų birželio 30 – liepos 3 dienomis Varšuvoje (Lenkija) vyko kontaktinis programos „eTwinning“ seminaras.

Seminaro tikslas – skatinti projektų  kūrimą ir tarptautinį bendradarbiavimą. Seminaras vyko anglų kalba.

Pirmoji seminaro diena buvo skirta dalyvių susipažinimui, bei minčių apie būsimus projektus galimiems partneriams pristatymui. Dalyviai aktyviai pažindinosi, dalinosi idėjomis ir patirtimi. Seminarą pradėjo Britų Tarybos atstovas Chris Williams. Kalboje jis pabrėžė geros partnerystės svarbą projekto organizavime. Lektorius akcentavo bendrų tikslų, planavimo, pasitikėjimo vieni kitais reikšmę. Įžangą sekė praktinė dalis, kurios metu lektorius kartu su Maria Chodakowska – Malkiewicz organizavo įvairias dalyvių susipažinimui skirtas komandines veiklas.

Antrąją seminaro dieną visi dalyviai buvo supažindinti su „eTwinning Live“ ir „TwinSpace“ įrankiais, projekto registravimo procesu. Vėliau dalyviai rinkosi praktinius užsiėmimus pagal savo poreikius. Užsiėmimų būta daug ir įvairių – mokinių motyvavimas remiantis projektine veikla, IT įrankių sužaidybinimas, internetiniai įrankiai, palengvinantys projektinę veiklą ir t.t.

Trečioji seminaro diena buvo skirta susipažinimui su gerosios praktikos pavyzdžiais, projektų planavimui, registravimui ir pristatymui. Dieną vainikavo kultūrinė programa – pasivaikščiojimas po Varšuvos miestą.

Seminaro metu įgyta dalyvių patirtis sudarys sąlygas įdomiau, išradingiau, naudojant įvairesnius IT įrankius organizuoti projektų veiklą ateityje.

Naujienų kategorijos

Žymos