Kvalifikacijos tobulinimas

Kontaktinio seminaro Lenkijoje atgarsiai

2017 6 gruodžio

2017 m. spalio 5-8 dienomis Krokuvoje (Lenkija) vyko programos „eTwinning“ kontaktinis partnerių paieškos seminaras.

Seminaras buvo skirtas mokinių verslumo ugdymui. Seminare dalyvavo net 67 mokytojai iš įvairių pasaulio šalių.

Pirmoji seminaro diena buvo skirta dalyvių susipažinimui. Dalyviai žaidė „ledlaužio“ žaidimus su oro balionais; grupėje pažino lyderį statydami Eifelio bokštą iš makaronų ir zefyrų; pasitikėjimą savo kolegomis įgijo rašydami užmerktomis akimis. 

Seminaro metu vykusioje paskaitoje „Sužaidybink savo klasę“ ("Gamify your classroom") lektorius Mochal Siwkowski pristatė medžiagą apie naujoviškus mokymo metodus, kuriuos naudojant galima sudominti mokinius. Šie metodai – mokslo pateikimas kompiuterinių žaidimų forma. Dalyviai buvo mokomi žaidimų pagalba paskatinti arba sudrausminti mokinius į šį procesą įtraukiant net ir mokinių tėvus. Šio metodo dėka tėvai gali stebėto savo vaiko ir visos klasės pasiekimus, atkreipti dėmesį į nepažangumą ar savo vaiko nesėkmes.

Verslumo ugdymui buvo skirta atskira tema. Seminaro metu dalyviai dalinosi savo patirtimi apie tai kaip jie skatina mokinius dirbti savarankiškai, nešti atsakomybę už savo atliktą darbą, gauti moralinę paskatą pateikiant realų veiksmų planą ir gaunant už darbą atlygį. Dalyviai buvo mokomi pažinti mokinių talentus ir juos kryptingai pasukti.

Seminaro metu dalyviai ne tik klausėsi paskaitų bet ir bendravo neformaliai. Dalyviai turėjo progų susipažinti su mokytojais iš kitų šalių, keistis kontaktine informacija, tartis dėl tolimesnio bendravimo ir bendrų projektų kūrimo.

Prisijunkite prie „eTwinning Live“ ir skaitykite apie seminaro metu užregistruotus „eTwinning“ projektus:

 

 

Naujienų kategorijos

Žymos