Kvalifikacijos tobulinimas

Kontaktinio partnerių paieškos seminaro pavadinimu „Projektai gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojams“ Jūrmaloje (Latvija) atgarsiai

2017 21 liepos

2017 m . birželio 15-18 dienomis Jūrmaloje (Latvija) vyko kontaktinis partnerių paieškos seminaras pavadinimu „Projektai gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojams“.

Seminaras, kaip ir sakoma pavadinime, buvo skirtas gamtos mokslų mokytojams, norintiems integruoti programos „eTwinning“ projektus į savo dalykų mokymo programas. Seminare dalyvavo mokytojai iš Latvijos, Lenkijos, Slovakijos, Ukrainos, Vokietijos, Kipro, Čekijos ir Lietuvos.

Seminaro metu daug dėmesio buvo skiriama tarpdalykinių projektų planavimui. Dalyviai buvo supažindinti su projekto planavimo šablonu, kuriuo galima remtis planuojant projektus, bei buvo mokomi taikyti inovatyvius metodus tarpdalykinėje sistemoje, naudoti IKT įrankius ir integruoti juos į „eTwinning“ projektus. Mokytojų darbas buvo organizuotas patraukliomis ir aktyviomis darbo formomis. Dirbdami komandomis mokytojai turėjo galimybę „naršyti idėjų mokslinėse laboratorijose“, kuriose buvo dalijamasi gerąja patirtimi įgyvendinant tarptautinius projektus bei lavino savo kritinį mąstymą. Naudojant gerosios patirties sklaidą dalyviai sužinojo, kaip svarbu yra planuojant projektą pirmiausiai pagalvoti apie jo tikslus, rezultatus, mokinių veiklas, jų turimas žinias ir įgūdžius bei mokinių motyvaciją. Taip pat dalyviai turėjo visas galimybes ir laiko išbandyti visus įrankius patys, diskutuoti apie jų panaudojimo galimybes „eTwinning“ projekto veiklose ir pamokose.

Viena iš seminaro dienų buvo skirta kontaktų su partnerinėmis šalimis užmezgimui ir „eTwinning“ projektų kūrimui. Seminaro metu buvo užregistruota net vienuolika tarptautinių projektų, kurių veiklose integruoti gamtos mokslai, IT įrankių panaudojimas, užsienio kalbos, matematika ir kiti mokomieji dalykai. Visi projektai buvo viešai pristatyti kitiems dalyviams su galimybe prisijungti ir įsitraukti į projektų veiklas.

Dalyviams šis kontaktinis partnerių paieškos seminaras buvo labai naudingas, nes įgyta patirtis ir sukurti tarptautiniai projektai suteiks daugybei mokinių ir mokytojų galimybę pasisemti ne tik patirties ir žinių, bet ir tarptautiškumo.

 

Prisijunkite prie „eTwinning Live“ ir skaitykite apie seminaro metu užregistruotus „eTwinning“ projektus:

Naujienų kategorijos

Žymos