Kvalifikacijos tobulinimas

Birželio mėnesį vyko trys programos „eTwinning“ seminarai regionuose ir du seminarai virtualioje konferencinėje aplinkoje.

2016 1 vasario

„Erasmus+“ programos „eTwinning“ ambasadoriai birželio mėnesį pristatė programos „eTwinning“ galimybes Raseinių, Gargždų ir Veiviržėnų mokytojams. Taip pat buvo organizuoti du programos „eTwinning“ seminarai virtualioje konferencinėje aplinkoje.

Seminarų metu, buvo pristatytos programos „eTwinning“ galimybės ugdymo įstaigoms, „eTwinning“ portalo įrankiai ir praktiškai išbandyta registracija „eTwinning“ portale, profilio pildymas, partnerių paieška ir virtuali bendradarbiavimo aplinka „TwinSpace“, pasidalinta projektinės veiklos patirtimi, seminaro dalyviams pristatant projektų pavyzdžių. Taip pat seminarų dalyviai turėjo galimybę susipažinti su kitais internetiniais įrankiais, kuriuos galima būtų panaudoti bendravimui ir bendradarbiavimui projekto metu.

Birželio 8 d. seminaras „Projektinės „eTwinning“ veiklos galimybės pradinio ugdymo procese“ buvo skirtas Raseinių rajono pradinio ugdymo pedagogams, užsiregistravusiems portale www.etwinning.net, bet nevykdantiems projektų. Seminaro, vykusio Raseinių raj. Švietimo centre, pranešimai:

Birželio 10 d. virtualioje konferencinėje aplinkoje vyko seminaras „IT įrankiai – į pagalbą mokytojui“, skirtas įvairių dalykų mokytojams, užsiregistravusiems portalewww.etwinning.net. Seminaro pranešimai:

Birželio 11 d. seminaras „Programų „Erasmus+“ ir „eTwinning“ integravimas į ugdymą“ buvo skirtas įvairių dalykų mokytojams, užsiregistravusiems portale www.etwinning.net, bet nevykdantiems projektų. Seminaro, vykusio Gargždų „Minijos“ progimnazijoje, pranešimai:

Birželio 11 d. seminaras „Programų „Erasmus+“ ir „eTwinning“ integravimas į ugdymą“ buvo skirtas įvairių dalykų mokytojams, iš kaimo vietovių, neužsiregistravusiems portalewww.etwinning.net. Seminaro, vykusio Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje, pranešimai:

Birželio 17 d. virtualioje konferencinėje aplinkoje vyko seminaras „Tarptautinio virtualaus bendradarbiavimo projekto „eTwinning“ kūrimas ir registravimas“, skirtas įvairių dalykų mokytojams, užsiregistravusiems portale www.etwinning.net, bet nevykdžiusiems „eTwinning“ projekto. Seminaro dalyviai susipažino su programos „eTwinning“ virtualia bendradarbiavimo aplinka: vartotojų registracija, partnerių paieška, bendravimo įrankiai. Vyko savarankiškas darbas programos „eTwinning“ darbastalyje, kurio metu dalyviai susikūrė savo vartotojo profilį. Taip pat buvo pristatytos tarptautinio bendradarbiavimo projekto kūrimo gairės: nuo idėjos iki rezultato. Seminaro dalyviai turėjo parengti projekto idėjos aprašymą ir paskelbti jį „eTwinning“ portale.

Daugiau informacijos apie programą „eTwinning“, registraciją portale, „TwinSpace“ įrankių panaudojimą, gerosios patirties pavyzdžius rasite centriniame „eTwinning“ portale bei nacionalinėje „eTwinning“ interneto svetainėje www.etwinning.lt.

Naujienų kategorijos

Žymos