Naujienos

Įvyko eTwinning seminaras Švenčionėliuose

2009 gegužės 20

Gegužės 6 dieną Švenčionėlių pagrindinėje mokykloje įvyko seminaras ,,eTwinning internetiniai projektai – mokyklų kūrybiškumo ir naujovių šaltinis“.

Pirmą seminaro dalį pradėjo Švenčionėlių pagrindinės mokyklos direktorė Rita Gasparevičienė, apžvelgdama projektinę veiklą savo mokykloje. Direktorė teigė, kad kokiais būdais būtų ugdomas ir lavinamas mokinys, jis turi jaustis saugus, laukiamas ir mylimas mokykloje. O projektinė veikla turėtų padėti atskleisti mokinio kūrybiškumą, jį sudominti.

Konsultantės Giedrė Sudniūtė ir Jolanta Klipčiuvienė paaiškino, kaip vykdyti eTwinning projektus bei naudotis eTwinning įrankiais, taip pat pateikė sėkmingų projektų pavyzdžių.

Švenčionėlių pagrindinės mokyklos mokytojos Daiva Gaidamavičienė, Jolanta Klipčiuvienė, Teresa Rudaja ir Kazimiera Lipnickienė papasakojo apie savo pastaraisiais metais vykdytus tarptautinius eTwinning ir Comenius projektus ir jų integracijos galimybes mokykloje. Švenčionėlių pagrindinės mokyklos mokiniai Ignas, Rūta ir Agnė pristatė projektą ,,Kalendorinės gamtos šventės“ bei savo sukurtą gamtos švenčių kalendorių.

Rajono mokymo įstaigų mokytojai domėjosi eTwinning projektų naujovėmis, aktyviai diskutavo net ir kavos pertraukėlės metu, dalinosi idėjomis ir patarimais apie būsimus projektus. Praktinės dalies metu mokytojų grupės mokėsi kurti projektus patys. Seminaro metu kilusias mintis mokytojai žadėjo įgyvendinti ateinančiais mokslo metais.

Pranešimai:

Akimirkos: