Naujienos

Įvertinimas už ilgametį bendradarbiavimą ir kultūros paveldo projektus

2018 lapkričio 15

Lapkričio 13 dieną Vilniuje, Švietimo mainų paramos fondo kasmetiniame „Kokybės konkurso“ renginyje padėkomis įvertintos ir programos „eTwinning“ ambasadorės bei „eTwinning“ projektai Europos kultūros paveldo tema.

Už ilgametį, glaudų ir nuoširdų darbą įgyvendinant „eTwinning“ projektus apdovanotos „eTwinning“ ambasadorės:

 

  • Vilija Sušinskienė , Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos direktorė
  • Staselė Riškienė, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro anglų kalbos mokytoja-ekspertė
  • Danguolė Vaitmonienė , Kauno Veršvų gimnazijos informacinių technologijų mokytoja ekspertė
  • Laimutė Vidauskienė Jonavos Justino Vareikio progimnazijos anglų k. mokytoja-metodininkė

Šios „eTwinning“ ambasadorės užregistravo pirmuosius „eTwinning“ projektus (dar 2005 m.)  ir iki šiol aktyviai  dalyvauja programoje bei savo pavyzdžiu įkvepia ir motyvuoja kitus mokytojus su meile ir atsidavimu dalyvauti „eTwinning“ veikloje.

 Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė ir Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos direktorė Vilija Sušinskienė.

„Kokybės konkurso“ specialiajam prizui už kokybiškiausiai įgyvendintą projektą Europos kultūros paveldo tema I etapui buvo atrinkti 5 „eTwinning“ projektai:

  • Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos mokytojos A. Novikienės projektas „Tekstilės plaušai: cheminė sudėtis, tradicijos ir mada“
  • Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos S. Mažeikienės projektas „Kultūros paveldas ir vaikas“
  • Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos mokytojos D. Tumėnienės projektas „Dirbame ir augame kartu su tradiciniu (nacionaliniu) sportu“
  • Telšių „Džiugo“ gimnazijos mokytojos I. Benikienės „Atspėk miestą: kultūrinė kelionė po Europą!“
  • Šiaulių lopšelio-darželio „Pasaka“ auklėtojos L. Bajorūnės „Sveikinimai iš Europos! Atvirukų mainai švenčiant  Europos kultūros paveldo metus“

Į antrą etapą komisija atrinko ir dėl specialiojo prizo varžytis galimybę suteikė Indrės Benikienės „eTwinning  projektui „Atspėk miestą: kultūrinė kelionė po Europą!”.

Kokybės konkursas – tai svarbus Švietimo mainų paramos fondo administruojamų veiklų dalyvių ir jų sukurtų rezultatų įvertinimas. Jau dvyliktus metus organizuojamame renginyje didelis dėmesys buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio, tarptautinių švietimo mainų Lietuvoje dvidešimtmečio bei Europos kultūrinio paveldo metų temoms.