Naujienos

Gegužės 9 švęsime „eTwinning“ dieną

2019-05-06

Gegužės 9-ą dieną minime programos „eTwinning“ dieną ir 2019 m. pavasario kampanijos pabaigą. Kviečiame visus programos „eTwinning“ dalyvius jungtis ir švęsti kartu gilinantis į programos „eTwinning“ metų temą „Demokratinis dalyvavimas“.

Švęsdami programos „eTwinning“ dieną demokratinio dalyvavimo tema mokyklose, kviečiame mokytojus pasitelkti kūrybiškumą ir su mokiniais sukurti savo idealią programos „eTwinning“ galaktiką.

Kaip dalyvauti?

Leiskitės į kelionę virtualioje programos „eTwinning“ galaktikoje ir jos penkiose skirtingose planetose Pavasario kampanijos grupėje. Kiekvienoje planetoje pasirinkite idėjas, kurias panaudosite kurdami savo galaktiką su mokiniais. Pristatykite savo idealią programos „eTwinning“ galaktiką sukurdami plakatą, vaizdo įrašą ar kitą vaizdinę medžiagą.

Pasidalinkite savo darbu su programos „eTwinning“ bendruomene Grupėje ir socialiniuose tinkluose naudodamiesi žymėmis #eTwinningDay ir #eTw4Democracy. Mes surinksime jūsų darbus ir pasidalinsime jais mūsų el. galerijoje.

Daugiau įkvepiančių idėjų, pavyzdžių ir informacijos rasite prisijungę prie erdvės „eTwinning Live“ ir Grupėje.

Dalyviai, pasidalinę savo programos „eTwinning“ dienos veikla grupėje ar socialiniuose tinkluose, turės galimybę laimėti suvenyrus su programos „eTwinning“ atributika.

Visi kviečiami prisijungti ir dalintis. Puikios programos „eTwinning“ dienos!

Naujienų kategorijos

Žymos