Naujienos

„eTwinning“ švenčia 17 metų!

2022 9 gegužės

Gegužės mėnesį programa „eTwinning“ švenčia 17 gyvavimo metų!

Drauge su programos „eTwinning“ metų tema ir naujojo europinio bauhauzo iniciatyvos dvasia, programos „eTwinning“ dienos 2022 veiklos skatins mokytojus ir mokinius apsvarstyti, kaip jie moko, mokosi ir „gyvena“ drauge mokykloje. Programos „eTwinning“ dalyviai ir jų mokiniai galės kartu aptarti tuos savo mokyklos aspektus, kurie jiems labiausiai patinka. Be to, jie galės atrinkti elementus, kuriuos norėtų pakeisti ar papildyti, kad sukurtų praturtinančią mokymosi erdvę, derančią su aplinka ir skatinančią įtrauktį bei bendrumą.

Raginame mokytojus lavinti savo mokinių kūrybiškumą kviečiant juos piešti, fotografuoti, kurti maketus ar plakatus apie savo svajonių mokyklas. Dalyvauti gali visi bet kurio amžiaus mokiniai: jaunesnio mokyklinio amžiaus mokiniai gali piešti ar kurti koliažus, o vyresnieji gali naudotis internetiniais įrankiais ir kurti plakatus ar skaitmeninius maketus.

Nuo šiandien iki gegužės 9-os dienos programos „eTwinning“ mokytojai gali jungtis prie šios veiklos ir dalytis savo mokinių sukurtomis svajonių mokyklos nuotraukomis ar paveikslėliais soc. tinkluose „Twitter“ ir „Facebook“ pažymėdami juos žymėmis #eTwinningDay ir #eTw4Future. Visą savaitę mokytojai ir mokiniai gali sekti programos „eTwinning“ profilius ir žymes soc. tinkluose „Twitter“ bei „Facebook“ ir semtis įkvėpimo iš kitų piešinių, paveikslėlių bei nuotraukų.

Minint programos „eTwinning“ dieną ir siekiant padėti mokytojams integruoti metų temą, kai kurios veiklos bus organizuojamos naujoje „eTwinning“ teminėje grupėje. Ši grupė pavadinta pagal metų temą „Mūsų ateitis: gražu, tvaru, įtrauku. Mokyklos ir naujasis europinis bauhauzas“. Siekiama, kad ji taptų pagrindiniu informaciniu centru apie veiklas, susijusias su 2022 metų tema. Joje rasite patarimų ir informacijos apie internetinius renginius bei kampanijas, kurios bus organizuojamos visus metus.

Junkitės prie grupės, kurkite savo svajonių mokyklą ir kartu su mumis švęskite programos „eTwinning“ dieną socialiniuose tinkluose!

Naujienų kategorijos

Žymos