fbpx

Naujienos

„eTwinning savaitės Lietuvoje“ (rugsėjo 17 d. – spalio 19 d.)

2007 rugsėjo 21

Mieli eTwinning programos dalyviai, nuo Rugsėjo 1-osios startavo nauji eTwinning programos metai. Kviečiame juos pradėti dalyvavimu „eTwinning savaitėse Lietuvoje“. Nacionalinė paramos tarnyba Lietuvoje siūlo daugybę renginių ir konkursų, kurie padės atskleisti Jūsų vykdomos eTwinning veiklos ypatumus, sužinoti kitų mokyklų patirtį, suteiks galimybę padirbėti vaizduotei ir pasireikšti išmonei.

Kūrybinis konkursas „eTwinning-Europa-partnerystė“

Kviečiame eTwinning mokyklų mokinius ir jų mokytojus, dalyvauti kūrybiniame konkurse „eTwinning- Europa- partnerystė“. Konkurso keliu bus atrinkta 15-20 darbų, kurie su keliaujančia paroda lankysis įvairiose Lietuvos mokyklose (konkurso nuostatai).

Konkursas „Organizuoju eTwinning mokyklų-komandų susitikimus“

Kviečiame Lietuvos mokyklas dalyvauti konkurse „Organizuoju eTwinning mokyklų-komandų susitikimus“ ir rengti mokytojų ir mokinių, iš skirtingų mokyklų, susitikimus, dalintis patirtimi, pasakoti apie savo mokykloje vykdomą eTwinning veiklą, pasirinktos projekto temos aktualumą, partnerių suradimą, iškilusias tarptautinio bendradarbiavimo problemas ir jų sprendimus ir pan. (konkurso nuostatai).

Akcija „Klausk konsultanto drąsiai“

Kviečiame eTwinning savaičių metu pasinaudoti eTwinning konsultantų konsultavimo paslaugomis: drąsiai ir aktyviai klausti įvairių su eTwinning veikla susijusių klausimų, patarimų, siūlyti savo idėjas (planuojamos konsultacijoskonsultantai).

Konkursas „Kalbų dienos paminėjimas su eTwinning“

Kviečiame Lietuvos mokyklas dalyvauti konkurse „Kalbų dienos paminėjimas su eTwinning“. Siūlome eTwinning komandoms, iš skirtingų mokyklų, apsilankyti vienai pas kitą, surengti diskusijas ar pamokėles partnerių kalba (lyginti žodžius, skaičiuoti, dainuoti ir t.t.). Jei yra galimybė – surengti vaizdo konferenciją su partnerių mokykla ar padaryti eTwinning plakatą partnerių kalba (konkurso nuostatai).

Konkursas „Įdomiausias renginys eTwinning savaičių metu“

Siųskite aprašymus, nuotraukas, nuorodas ir pan. apie organizuojamus eTwinning renginius rugsėjo 17 d.– spalio 19 d. Surinkta medžiaga bus talpinama į tinklalapį ir siūlysime balsuoti elektroniniu būdu, nugalėtojus rinksite Jūs, o ne mes J (konkurso nuostatai)

Kūrybinis konkursas „Atvirukas eTwinning partneriui“

Kviečiame Lietuvos mokyklas (mokinių amžius nuo 3 iki 20 m.) dalyvauti konkurse „Atvirukas eTwinning partneriui“. Konkurso keliu bus atrinkti 1-3 darbai, kurie bus naudojami gaminant padalomąją eTwinning medžiagą (konkurso nuostatai).

„Idėjų kraitelė“

Siųskite savo pasiūlymus projektams ir pasidalinkite idėjomis ir mintimis su kitais Lietuvos mokytojais, kurie vis dar nepradėjo savo projekto (užpildyti lentelę). Originaliausios pasiūlytos idėjos autoriui – USB jungtis (talpa 1 GB) su eTwinning simbolika bei konkurso pažymėjimas.

Kūrybinis konkursas „Naujas eTwinning logotipas“

Kviečia Lietuvos mokyklas (mokinių amžius nuo 3 iki 20 m.) dalyvauti konkurse „Naujas eTwinning logotipas“ ir originaliai interpretuoti „eTwinning“ ženklą. Konkurso keliu bus atrinktas geriausias darbas, kuris bus panaudotas gaminant padalomąją eTwinning medžiagą (konkurso nuostatai).

Konkursas „Tikslą pasieksiu su eTwinning!”

Siūlome eTwinning komandai sukurti stalo žaidimą su visomis taisyklėmis ir pasiūlyti, kaip būtų galima žaidimu pasidalinti ne tik su partneriais, bet ir su kitais Lietuvos mokiniais ir mokytojais. Pagrindinis žaidimo reikalavimas: žaidimas tūrėtų būti integruotas į mokymo procesą (konkurso nuostatai).

Konkursas mokyklų vadovams „Kaip aš skatinu eTwinning veiklą savo mokykloje“

Mokyklų vadovams siūlome paruošti metodinę, mokomąją ir informacinę medžiagą (laisvos formos esė, pateiktis ar kt., kuri turi atskleisti, kaip vadovas ar vadovų komanda prisideda ar planuoja prisidėti prie eTwinning veiklos populiarinimo mokykloje). Prizas- seminaras Maltoje (konkurso nuostatai).

Idėjos 2007-2008 eTwinning metams“

Laukiame pasiūlymų ir pageidavimų, ko Jums reikia, ko Jūs tikitės ir ko norėtumėte šiais eTwinning metais. Stengsimės atsižvelgti į gautą informaciją sudarinėdami eTwinning veiklos planą bei organizuodami regioninius seminarus. Savo pasiūlymus prašome pateikti forume „Idėjos 2007-2008 eTwinning metams“.

„Ieškau partnerio eTwinning projektui“

Siųskite savo duomenis ir trumpą informaciją apie planuojamą projektą (anglų kalba), o mes pasistengsime surasti Jums partnerius pasitelkdami kitų šalių Nacionalinių paramos tarnybų pagalbą (užpildyti lentelę) ir siųsti el. paštu: violeta.ciuplyte@itc.smm.lt.

eTwinning savaičių uždarymo renginys/ seminaras

Jo metu planuojama:

  • pristatyti naują eTwinning leidinį;
  • pateikti naujausią statistiką apie eTwinning veiklą Lietuvoje ir kitose ES šalyse;
  • apdovanoti konkursų, vykusių eTwinning savaičių metu, laimėtojus;
  • apdovanoti konkurso „Geriausios Lietuvos eTwinning mokyklos“ laimėtojus;
  • pakviesti pasidalinti gerąja patirtimi eTwinning veikloje žymius ir daug pasiekusius pedagogus;
  • eksponuoti piešinių/nuotraukų parodą „eTwinning-Europa-partnerystė“ ir kt.

PASTABA: Smulkesnė informacija apie renginį bus pateikta vėliau.

PASTABA: Visi dalyviai, dalyvaujantys „eTwinning savaičių Lietuvoje“ metu organizuojamuose konkursuose gaus dalyvio pažymėjimus.