Naujienos

„eTwinning“ pavasario kampanijos rezultatai

2022 5 balandžio
Šių metų pavasario kampanija tęsėsi nuo kovo 1 iki 31 dienos, o daugiausia dėmesio buvo skirta aktualioms temoms, susijusioms su metų tema – tvarumas, įtrauktis, kūrybiškumas, technologijos ir mišrusis mokymasis – siekiant puoselėti kokybiškas mokymosi aplinkas.

Daugiau nei 6 700 mokytojų dalyvavo interaktyvioje veikloje ir sėmėsi įkvėpimo iš turtingų išteklių, kaip kurti įtraukias bei kūrybiškas mokyklas ir kaip lavinti mokinių aukšto lygio įgūdžius bei gamtosaugines kompetencijas.

Kampanijos metu buvo pristatytas interaktyvus žemėlapis „Svajonių mokykla“, kuriame mokytojai gali virtualiai apžiūrėti įvairias klases ir pasisemti įkvėpimo iš mokymosi veiklų bei projektų idėjų, kurias sukūrė programos „eTwinning“ ambasadoriai.

Kiekviena klasė susieta su viena iš pagrindinių šių metų temų, ir jose pateikiama medžiaga visoms amžiaus kategorijoms. Pavyzdžiui, dailės klasėje dalyviai gali rasti užsiėmimų, skirtų ugdyti mokinių kūrybiškumą ir kūrybiškai pažvelgti į idealią mokyklą. Šioje erdvėje „Padlet“ galite pamatyti keletą piešinių ir svajonių mokyklų maketų, kuriuos parengė 11 metų ir jaunesni vaikai vienai iš veiklų, susijusių su kūryba.

Be to, čia sukurta erdvė ir naujokams – mokytojų kambarys – kuriame programos „eTwinning“ dalyviai gali dalytis savo patirtimi ir nuomone apie programą „eTwinning“ bei paprašyti informacijos ir patarimų.

Daugiau skaitykite ČIA.

Naujienų kategorijos

Žymos