Naujienos

„eTwinning“ mokytojų rengimo iniciatyvos apdovanojimai mokytojus rengiančioms institucijoms

2022 7 balandžio

Esate institucijos, kuri rengia būsimus mokytojus, atstovas(-ė)? Aktyviai dalyvaujate „eTwinning“ mokytojų rengimo iniciatyvoje ir skleidžiate žinią apie „eTwinning“ teikiamas galimybes būsimiems mokytojams? Tuomet ši džiugi naujiena skirta būtent jums!

Jūsų institucija jau dabar gali teikti paraišką apdovanojimui už aktyvų ir efektyvų įsitraukimą į mokytojų rengimo iniciatyvą!

„eTwinning“ mokytojų rengimo iniciatyvos apdovanojimas yra naujas apdovanojimas, kuriuo siekiama pažymėti aktyviausias mokytojų rengimo institucijas, dalyvaujančias programoje. Apdovanojimas identifikuos, pažymės ir paviešins institucijų veiklas šiomis pagrindinėmis temomis: mokymo programų integravimas, projektų įgyvendinimas ir tyrimų rezultatai. Daugiau informacijos apie šį apdovanojimą galite rasti grupėje „eTwinning“ ateities mokytojams“ (angl. “eTwinning for Future Teachers”).

Paraiškoje pristatykite savo institucijos įsipareigojimą integruoti „eTwinning“ į mokymo programą, kaip ji įtraukė būsimus mokytojus į „eTwinning“ projektus ir/ar ji atliko tyriamąją veiklą, susijusią su „eTwinning“.

Paraiškų teikimas vyksta nuo balandžio 8 d. iki gegužės 30 d.

Paraiškas pildyti galite čia: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/iteaward_application

Detalią informaciją anglų kalba rasite čia: https://groups.etwinning.net/30442/pages/page/2182166

Naujienų kategorijos

Žymos