Naujienos

„eTwinning“ mokytojų rengimo iniciatyvoje dalyvaujančios aukštosios mokyklos gali teikti paraiškas dėl įgyvendintos „eTwinning“ veiklos įvertinimo

2024-04-10

Aukštosios mokyklos, rengiančios būsimuosius mokytojus ir dalyvaujančios su studentais „eTwinning“ mokytojų rengimo iniciatyvoje,  gali teikti paraišką „eTwinning“ paskelbtam apdovanojimui už aktyvų ir efektyvų įsitraukimą į mokytojų rengimo iniciatyvą!

„eTwinning“ mokytojų rengimo iniciatyvos apdovanojimai vyksta jau trečius metus ir jais siekiama pažymėti aktyviausias mokytojų rengimo institucijas, dalyvaujančias programoje. Institucijos, rengiančios mokytus ir dalyvaujančios „eTwinning“ programoje, yra vertinamos 3 srityse:

1) mokymo programų integravimo,

2) projektų įgyvendinimo ir

3) tyrimų rezultatų.

Yra galimybė būti įvertintais vienoje iš paminėtų sričių, dvejose arba visose trijose. Paraiškoje yra prašoma pristatyti savo institucijos įsipareigojimą integruoti „eTwinning“ į mokymo programą, kaip aktyviai būsimieji mokytojai buvo įtraukti į „eTwinning“ projektus ir/ar institucijoje buvo atlikta tiriamoji veikla, susijusi su „eTwinning“.

Vertinamas yra paskutinių 2 akademinių metų laikotarpis, t.y. nuo 2022 m. rugsėjo mėn. iki 2024 m. gegužės mėn.

Paraiškos formą ir visą susijusią informaciją rasite šioje nuorodoje EUSurvey – Survey (europa.eu).

Paraiškas teikti galima iki gegužės 31 d.

Asociatyvi nuotrauka Yan Krukau, www.pexels.com.

Naujienų kategorijos

Žymos