Naujienos

„eTwinning“ grupių skaičius – rekordinis

2019 kovo 5

2018 metais programa „eTwinning“ pasiekė rekordinį grupių skaičių. Metų pabaigoje veikė daugiau nei 3000 grupių, kartu subūrusių daugiau nei 120 000 programos „eTwinning“ dalyvių.
Programos „eTwinning“ grupėse mokytojai gali dalintis savo patirtimi bei gerosios patirties pavyzdžiais ir užmegzti ryšius su kitais mokytojais iš Europos ir kitų šalių. Šių grupių temos įvairios: nuo gamtos bei tiksliųjų mokslų iki kalbų mokymosi. Grupėse keičiamasi ištekliais, naujomis metodikomis ir mokymo strategijomis. Grupių stiprybė – tai aktyvi narių veikla, kuri padeda mokytojams nesunkiai užmegzti ryšius su kitais programos „eTwinning“ dalyviais.

Grupės programoje „eTwinning“ – tai puiki platforma mokytojų kūrybiškumui ir vaizduotei. Praėjusiais metais mokytojai ypač aktyviai kūrė vaizdo įrašus, dalyvavo nuotraukų konkursuose ir keitėsi atvirukais su kitais programos „eTwinning“ mokytojais ir mokiniais. Grupių veiklose buvo nagrinėjama ir metų tema – kultūros paveldas. Pavyzdžiui, grupėje „Kūrybiška klasė“ mokytojai sukūrė „Viktorinos žaidimą apie kultūros paveldą“, o grupėje „Verslumas švietime“ mokytojai kūrė vaizdo įrašus apie tradicinius receptus.

Kaip prisijungti prie grupių programoje „eTwinning“ ir visų šių veiklų? Prisijunkite prie erdvės „eTwinning Live“, eikite į skyrelį „Grupės“, naudodamiesi paieška susiraskite jus dominančią grupę ir prisijunkite.