Naujienos

ES mokymosi kampelis – įrankis įdomesnėms pamokoms apie Europos Sąjungą

2021-04-21

Mieli mokytojai, norite mokiniams įdomiau papasakoti apie Europos Sąjungą? Apsilankykite Europos informacijos centro įkurtame  Mokymosi kampelyje. Mokymosi kampelis pasižymi tarpdiscipliniškumu bei priemonių įvairove, kurias galėsite pritaikyti įvairiaus amžiaus mokiniams.

Šiais metais viena aktualiausia temų – kova su dezinformacija. Pandemija parodė, kaip greitai internete sklinda melaginga informacija. Mokymosi kampelyje rasite priemonių rinkinį mokytojams Kaip pastebėti dezinformaciją ir su ja kovoti. Naudodamiesi šiuo priemonių rinkiniu savo mokiniams, naršantiems internete, galėsite padėti atpažinti, kas yra teisinga, o kas melaginga, kaip veikia dezinformacija bei kaip su ja kovoti.

Mokymosi kampelyje rasite priemonių rinkinį, skirtą aktualioms tvarumo bei aplinkosaugos temoms aptarti Pasirengęs ekologiniam iššūkiui?

Gegužės 5 d. vyks šio rinkinio pristatymas mokytojams. Registracija: https://bit.ly/3v08WZ8

Mokymosi kampelyje taip pat rasite  interaktyvių žaidimų, viktorinų, leidinių, kuriais galite naudotis norėdami paįvairinti pamokas ar užklasines veiklas:

Jeigu domitės Europos Sąjunga, ieškote spausdintų leidinių apie ES kopijų, ar norite užsiregistruoti į susitikimus, kurių metu kalbama apie ES istoriją, funkcionavimą, jaunimo galimybes – kreipkitės į Europos informacijos centrą.

 

 

Naujienų kategorijos

Žymos