Naujienos

„Erasmus+“ konsultacijos partnerysčių projektų pareiškėjams

2023-02-20

„Erasmus+“ partnerysčių bendradarbiavimui

projektai naujokams ir patyrusiems – kviečiame susipažinti ir konsultuotis.

Švietimo mainų paramos fondas kviečia dalyvauti konsultacijose dėl programos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo, profesinio mokymo, aukštojo mokslo ir suaugusiųjų švietimo sektorių mažos apimties (KA210) ir bendradarbiavimo partnerysčių (KA220) projektų paraiškų pildymo ir pateikimo.

Jei jau turite partnerysčių projekto idėją, partnerius, esate susipažinę su programos reikalavimais, tačiau kyla klausimų dėl paraiškos rengimo, registruokitės į virtualią klausimų-atsakymų sesiją. Konsultacijų dienų tvarkaraštį rasite čia: https://erasmus-plius.lt/informaciniai-renginiai/.

Jei jau baigiate rengti paraišką, kviečiame pasitikrinti, ar išpildėte kokybinius reikalavimus ir nepalikote dažniausiai pasitaikančių klaidų https://bit.ly/3YLBUex. 

Jei dar negirdėjote apie šio tipo projektus, tačiau norėtumėte inicijuoti švietimo pokyčius, kurti novatoriškus rezultatus, plėtoti tarptautinio bendradarbiavimo ribas, kviečiame pasižiūrėti filmuką apie programos „Erasmus“ KA2 partnerysčių bendradarbiavimui projektų finansavimo galimybes: https://bit.ly/3I6nTRC.

Paraiškos laukiamos iki 2023 m. kovo 22 d. 13.00 val. (Lietuvos laiku)

Kilus klausimų, kviečiame kreiptis:

 

Naujienų kategorijos

Žymos