fbpx

Naujienos

„Erasmus“ akreditacijos – naujas kelias į mobilumą prasideda jau rugsėjo 14 d.

2020 rugsėjo 7

Pirmą kartą pradedama nauja „Erasmus“ akreditavimo sistema, skirta remti organizacijas, norinčias kurti „Erasmus“ mobilumo projektus. Gavusios „Erasmus“ akreditaciją, organizacijos galės paprasčiau naudotis 1 pagrindinio veiksmo (KA1) finansavimo galimybėmis pagal būsimą 2021 m. programą.

Tai apima tris sektorius: mokyklinį, profesinį ir suaugusiųjų švietimą. Kursas skirtas tarptautinių ryšių koordinatoriams, mokyklų vadovams ir mokytojams pristatyti naują schemą: kas tai yra, kokia nauda siūloma ir kaip organizacijos gali kreiptis.

Kursų tikslas – supažindinti tarptautinių ryšių koordinatorius, mokyklų vadovus ir mokytojus su „Erasmus“ akreditacijomis ir kaip jų organizacijos gali jomis pasinaudoti.

Savarankiškas kursas pradedamas 2020 m. rugsėjo 14 d. ir gali būti baigtas bet kuriuo metu iki 2020 m. spalio 29 d. Jame yra tik vienas modulis, kurį galima baigti individualiu tempu (maždaug 5 valandų trukmės darbas). Be to, bus organizuojami du virtualūs seminarai. Kurso dalyviai gaus skaitmeninį ženkliuką.

Registruotis ir prisijungti prie kurso galite čia: https://academy.schooleducationgateway.eu/en/web/erasmus-accreditations

Kodėl reikia naujų „Erasmus“ akreditacijų mokymų?

„Erasmus“ akreditacijos yra priemonė organizacijoms, kurios nori atverti savo veiklą tarptautiniams mainams ir bendradarbiavimui, ir toms, kurios planuoja reguliariai vykdyti mokymosi mobilumo veiklą.

„Erasmus“ akreditacijos suteikimas patvirtina, kad pareiškėjas, siekdamas savo organizacijos plėtros, yra parengęs aukštos kokybės mobilumo veiklos planą. Šis kvietimas akreditacijai skelbiamas siekiant palengvinti potencialių Sąjungos dotacijų gavėjų paraiškas, kai tik Europos teisėkūros institucijos patvirtins teisinį pagrindą.

 

 

 

 

Naujienų kategorijos

Žymos